Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fifarafa

Seiko skx009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,czy skx na 19.5 cm nadgarstku bedzie wygladał jak zegarek z komuni? Bardzo podoba mi sie ten diver ale ma niestety tylko 42 mm i troche sie obawiam ze zniknie na mojej łapie, ewentualnie jakieś foty na dużych nadgarstkach :) bd wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żółwia lub sumo rozważ. SKX ma krótkie uszy i przez to jest idealny dla mnie - 17 cm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, kto co lubi. 19,5 to nie jest jakiś monstrualny nadgarstek, a 42mm to dobry rozmiar. Są na forum koledzy z większymi łapami i noszą 40mm Rolexy. Podsumowując, IMO będzie OK, ale ja raczej jestem z tych, co uważają, że akurat w przypadku zegarka lepiej ciut mniejszy niż ciut za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 19,5 cm w nadgarstku i chociaż to 007 to da jakieś odzwierciedlenie. Na pasku dziwnie mi się go nosiło, na bransolecie natomiast miałem wrażenie takiego trochę vintage divera, jednak uważam, że dobrze i wygodnie mi się go nosiło. Chetnie kiedyś wrócę do tego zegarka. 

 

10831089_PA2508862.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym próbował, skx to świetny zegar i będzie pasował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.Bardzo lubie seiko zwłaszcza ich divery,i nie zważając na cene skx dla mnie wygrywa :) no może na równo z marinemasterem ale to troche inna bajka .

Dobrze wygląda na twoim nadgarstku.Jak bedzie na moim to wstawie fotki za pare dni , dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze dopasujesz bransoletę, to w ogóle nie czujesz że masz zegarek na ręce. Będzie Pan zadowolony :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio porównanie "na żywo" nadgarstków z jednym z kolegów z Forum uświadomiło mi, ze nie sam obwód ma znaczenie, ale tez i kształt nadgarstka.

Ja mam ciut ponad 19 cm, ale "okrągłego" - ktos zas moze miec mniej średnicy, ale za to plaski nadgarstek i może miec "wiecej miejsca" na zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znów mam dylemat czy na plaskim nadgarstku 18cm nie bedzie wygladal na za duży :). Moze ma ktos taki nadgarstek i podzieli sie opinią?

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek tak prezentuje sie na moim nadgarstku,chyba jest okej :)

post-93623-0-19440400-1518548150_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok.

Popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) do jakich rozmiarów zmniejszać fotke zeby bylo okej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że jest to temat o skx009 to skorzystam i zapytam. Czy ktos kupowal w sklepie eglobalcentralpolska? Ten zegarek jest tam po ok 650 zł. Moze to sciema? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ściema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej bo niektórzy chcą zarobić.

 

Z drugiej strony zegarek masz już w Polsce (a niektórzy boją się zakupów zagranicznych) i na zdjęciu widzisz, co dokładnie kupujesz. O ile ktoś nie zrobił zdjęć taboretem, po przyjrzeniu się będziesz wiedział, czy Twój SKX będzie bardzo krzywy, czy tylko trochę. A z eglobal dostajesz kota w worku.

 

Ważne, że masz wybór. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej bo niektórzy chcą zarobić.

Ważne, że masz wybór. :)

Nie podejrzewam, że eglobal prowadzi działalność charytatywną. :o

Może dostali u eksportera upust albo mają niższą marżę. Ale na pewno zarabiają B)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o forumowiczów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.