Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

junosza1755

ścienny zegar citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam zegar Citizen Westminster shime na ścianę, jako zegar kuchenny. Mój wujek przywiózł go na początku lat osiemdziesiątych z Japonii. Jest prawdopodobnie z roku 1980.

Prosiłbym o info o tego typu zegarach bo wujek google milczy i nie widziałem tego typu zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec dał mi Skodę 110MB, zieloną.

Nie ma dokumentów. 

 

Proszę o informację dlaczego nie odpala i co to za auto.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam zdjęcia zegara, aby potwierdzić, że mówię prawdę. Jestem zdania, że jest to jakaś reklamówka lub wyposażenie sklepu - ale jednak prosiłbym specjalistów w tej dziedzinie o opinie co o tym myśleć.

Zegar jest kwarcowy i co ciekawe bije kwadranse. Ma głośnik i co kwadrans bije a na pełną godzinę gra melodyjkę.

Nie mogłem znaleźć o nim żadnych informacji - proszę o pomoc co to za cuda z tym zegarem.

 

I proszę bez ironii.

junosza

post-103080-0-83898800-1518634865_thumb.jpg

post-103080-0-63234700-1518634868_thumb.jpg

post-103080-0-19368600-1518634871_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny produkt na rynek, żadna reklamówka. Rok produkcji mniej więcej znasz.

Wujek google odpowiada, o ile zada się w odpowiedni sposób pytanie...

https://www.google.pl/search?q=citizen+quartz+wall+chiming+clock&newwindow=1&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwie6N2HkabZAhULKewKHUVEDtQQ_AUICSgA&biw=1464&bih=893&dpr=1


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za info. Jednak jestem zadowolony z posiadania tego zegara. Zegarmistrz u którego był na przeglądzie powiedział, że zegar może dożyć nawet do 60. A współczesne zegarki kilka lat i do piachu.

junosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.