Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stary_p

Bransoleta do orienta senatora FFD0F004W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam mojego orienta senatora z tarcza w kolorze beżowym juz od ponad 2 lat i pasek wymaga wymiany. Jednak zawsze marzyła mi się do niego bransoleta. Czy ktoś wie gdzie można kupićic taka bransolete? Pisałem do orientuhren.de, ale odpisali ze nie posiadają takiej na stanie. Podali mi model UDDUVST, ale nie bardzo mogę go namierzyć. Ktoś zna jakieś namiary?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam mojego orienta senatora z tarcza w kolorze beżowym juz od ponad 2 lat i pasek wymaga wymiany. Jednak zawsze marzyła mi się do niego bransoleta. Czy ktoś wie gdzie można kupićic taka bransolete? Pisałem do orientuhren.de, ale odpisali ze nie posiadają takiej na stanie. Podali mi model UDDUVST, ale nie bardzo mogę go namierzyć. Ktoś zna jakieś namiary?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Czy o taką chodzi?

https://remeshok66.ru/pdduuss_braslet_dlja_naruchnih_chasov_orient.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem z doborem bransolety do tego Orient-a , od kilku dni próbuję coś bezskutecznie znaleźć...  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taka od Raya nie podejdzie? Tak samo 22 mm i na zdjęciach wyglądają niemal identycznie (poza innym zapięciem i faktem, że ta z Raya się zwęża).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linka - szkoda tylko ze to z Rosji. Wolałbym zamówić cos z UE

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.