Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzychuuuu

Zegarek do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ok,a tego Saiko da się wyregulować do nadgarstka(17 cm) samemu,Czy trzeba iść gdzieś z tym?

 

haha,przecież się tylko zapytałem i miałem rację jeśli chodzi o specyfikację.Wy się znacie a ja nie i mnie poprawiacie,więc wychodzi na to,że się spinasz :D

"Spinam" bo nie masz żadnej wiedzy i od samego początku próbujesz samego siebie i przy okazji nas utwierdzic, że złote zegarki za 500 złotych I TH jest super, a te "Saiko" to takie same, więc wybiorę tomiego

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można samemu. Powinni wyregulować w sklepie stacjonarnym gdzie kupisz. U każdego zegarmistrza - ok 10min - do 10zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo napiszę do Zegarowni,może oni mi skrócą?

Jeśli mają sklep stacjonarny, to możliwe, że tak. Jeśli nie to zrobi Ci to każdy zegarmistrz za małe pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Spinam" bo nie masz żadnej wiedzy i od samego początku próbujesz samego siebie i przy okazji nas utwierdzic, że złote zegarki za 500 złotych I TH jest super, a te "Saiko" to takie same, więc wybiorę tomiego

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Nie wymyślaj rzeczy,które nie miały miejsca.Chyba wbrew twojej wiadomości wezmę Saiko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymyślaj rzeczy,które nie miały miejsca.Chyba wbrew twojej wiadomości wezmę Saiko :D

Już wcześniej ktoś o tym pisał, jeśli nie umiesz tego sam zauważyc, to rozmowy z Tobą nie będą przyjemniejsze od tej... A co do Seiko to z pewnością jest to dobry wybór i nic się z nimi nie powinno dziac. Wbrew mojej wiadomości? Co to znaczy :o? Jakiś nowy slang?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej ktoś o tym pisał, jeśli nie umiesz tego sam zauważyc, to rozmowy z Tobą nie będą przyjemniejsze od tej... A co do Seiko to z pewnością jest to dobry wybór i nic się z nimi nie powinno dziac. Wbrew mojej wiadomości? Co to znaczy :o? Jakiś nowy slang?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

haah,widzę że zawsze musi być ktoś na takim forum kto lubi się przyczepiać  :D  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś popcorn? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś popcorn? :D

Ja czekam na Opla od Taranta :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.