Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hagrzesiek

Orient Star GMT

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Szukam takiego "cacka" ( http://zegarkiipasja.pl/artykul/9690-recenzja-orient-star-automatic-gmt-power-reserve-wz0061dj ) i się zastanawiam równocześnie, co innego w zamian za 5K mógłbym dostać? Ten Orient zachwycił mnie swoim wyglądem, wykonaniem, ale już wielkością mniej...Posiadam na dzień dzisiejszy Vostoka Expedition North Pole o średnicy 47mm i te "orientowskie" 41 jakoś mnie nie przekonuje...Nie wiem, może w realu jest inaczej? 

Zegarek tak mi się spodobał, że mimo początkowego budżetu na poziomie 2-3k, wysupłałem dodatkowy grosz i postawiłem na OS ;) Proszę o radę i opinie tych, którzy go mają/mięli i mogą cokolwiek o nim napisać.

Jeśli nie ten, to co innego w podobnej cenie i wielkości tarczy (Vostok). W garniturach nie chadzam, to i problem z wielkością mniejszy... ;)

 

Tutaj, mój dzisiejszy "werk" ;)

 

ANBk05.jpg

 

 

 

Dziękuję za porady

 

Pozdrawiam kolektyw, Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Orient jest do wyrwania na rakutenie albo ebayu w cenie 3000 zł. 5 tys to jakiś kosmos za ten model (ah te ceny w polskiej dystrybucji). Bardzo fajny model, świetnie wykonany. 41 mm to zegarek w normalnym, ludzkim rozmiarze. Ten Orient a około 13 mm grubości, więc wcale na małego nie wygląda.

 

Z ciekawości jaką masz wielkość nadgarstka, że ten Vostok 47 mm dobrze leży? Mierzyłem go kiedyś i na mojej witce 17.5 cm wyglądał komicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nadgarstek to 19,5 cm., dlatego szukam zegarka "ciut" większego ;) Ten Vostok, którego posiadam ma kopertę 47mm/17mm i jako całość nosi się doskonale, choć na początku trzeba się przyzwyczaić do wagi, bo "rynce mlom"...;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.