Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysztocz

Kamienie palety kotwicy

Rekomendowane odpowiedzi

Czyściłem stary zegarek i po 5 minutach w Granolu (wydawało mi się że 5 minut jest bezpieczne) zaczęły się ruszać kamienie palet kotwicy. Nie wypadły, ale się ruszają, więc mam pytanie: jak je zamocować dostępnymi środkami? Szelaku nie mam, więc może można innym specyfikiem je wkleić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ułóż równo na stole i daj kropelkę kropelki

W warunkach domowych to wystarcza.

Tylko nie dawaj tej kropelki bezpośrednio z butelki. Potrzebna dobrze zaostrzona np. wykałaczka.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Skoro po kilkuminutowej ekspozycji na Gronal palety zaczęły się ruszać to i tak były już ruchome tylko o tym nie wiedziałeś. Lepiej, że usterka wyszła w czasie czyszczenia a nie po pełnym nakręceniu bo wtedy straty byłyby zapewne sporo większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro po kilkuminutowej ekspozycji na Gronal palety zaczęły się ruszać to i tak były już ruchome tylko o tym nie wiedziałeś. Lepiej, że usterka wyszła w czasie czyszczenia a nie po pełnym nakręceniu bo wtedy straty byłyby zapewne sporo większe.

Super, dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za podpowiedzi.

Sklejone, chodzi jak nowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.