Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Miłosz Pakulski

Zapytanie o zegarek Atlantic.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam zegarek Atlantic i prosiłby o pomoc jak wygląda tarcza oryginalna w tym zegarku,bo chce kupic oryginalną i jaki byłby koszt jej.Mechanizm w tym zegarku to AS1188.post-103254-0-54255400-1518985549.jpg[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza to zamiennik tzw warszawski o nazwie Atlantic,reszta nie koniecznie od Atlantica. Pokaż więcej szczegółów takich jak mechanizm dekielek to będzie więcej odpowiedzi na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekielek w Atlantic to podstawa.Datowanie tego modelu to lata 50te,tarczy w oryginalnym stanie i nowej  się nie kupi no chyba,że jakaś marna podróbka lub malowanka.Przeszukaj internet może coś znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wiem że nie kupie nowej ,tyle że przeszukałem internet i żadnej orginalnej używanej do niego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybierzesz - milano, worldmaster, ewentualnie skandynawskie odpowiedniki. Obstawiam milano, ale o ładną tarczę ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz problem. O ile tarcze Worldmasterów pojawiają się na portalach aukcyjnych a czasem nawet całkiem ładny cały zegarek można kupić od nieświadomego sprzedawcy/lombardu/etc. za kwotę 1.. -250 zł, to milano ładnie utrzymany to prawdziwa rzadkość. A jęśli pojawi się tarcza, to zostanie natychmiast kupiona, bo wiele zegarków szwajcarskich stosowało ASa i Etę (kosztuja dziś grosze) i łatwo można zrobić przekładkę. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić zegarek ATLANTIC WORLDMASTER z  nietypową tarczą i mam takie pytanie czy zegarek jest orginalny czy wychodziły takie ATLANTIC I Z JAKIEGO MOŻE BYĆ ROKU Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC .POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Później prześle więcej zdjęć jak sprzedający mi wyśle.

 

post-94317-0-83998600-1519902541_thumb.jpg

post-94317-0-91927700-1519902549_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz problem. O ile tarcze Worldmasterów pojawiają się na portalach aukcyjnych a czasem nawet całkiem ładny cały zegarek można kupić od nieświadomego sprzedawcy/lombardu/etc. za kwotę 1.. -250 zł, to milano ładnie utrzymany to prawdziwa rzadkość. A jęśli pojawi się tarcza, to zostanie natychmiast kupiona, bo wiele zegarków szwajcarskich stosowało ASa i Etę (kosztuja dziś grosze) i łatwo można zrobić przekładkę. Powodzenia

A propo mój zegarek może być wordmaster prima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tocha113

 

To malowanka, składak i dodatkowo koperta po renowacji. Daj sobie spokój z tym "zegarkiem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tocha113

 

To malowanka, składak i dodatkowo koperta po renowacji. Daj sobie spokój z tym "zegarkiem".

dzięki za odpowiedz zamykam temat.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tocha kup,a potem wywal do kosza.Cały zegarek nie po profesjonalnej obróbce,a mianowicie tarcz,koperta,wskazówki,koronka itd,a mechanizm jak ja to mówię pewnie z innej bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tocha kup,a potem wywal do kosza.Cały zegarek nie po profesjonalnej obróbce,a mianowicie tarcz,koperta,wskazówki,koronka itd,a mechanizm jak ja to mówię pewnie z innej bajki.

Dałem już sobie spokój z tym zegarkiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.