Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SzymonJestem

Paski Lorus

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś jest ciekawe, co kryje się w paskach marki Lorus, to tutaj ma mała podpowiedź :D Zdaje sobie sprawę, że to bardzo tanie zegarki, ale i tak jakość pasków jest nie do przyjęcia... 105113dab36b20e04b1b7ce1e27e271e.jpga0054f1cdd81ae7bfe2d5ccd4ce7e3bd.jpg5623124e5c41f407177080f705e5d4b4.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dokladnie masz na myśli? Włókniny wzmacniające posiadają też paski zegarków które kosztują kilkadziesiąt tysiecy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są dość słabe, na żywo to lepiej widać. Co do włóknin, to masz większą wiedzę ode mnie, pewnie masz rację. Jednak sam pasek ma jeszcze jedna warstwę gumopodobnego tworu. Prawdziwej skóry jest tam mniej niż pół milimetra. Po bokach skóra odchodzi paskami ;)

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten i tak nie jest najgorszy. Zobacz jak wyglądają paski Tissot i Certina.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek który ja miałem jest mięciutki, przylega do skóry i nie był ani trochę sztywny. Teraz mam do tego Lorusa pasek z prawdziwej skóry i to jest kawał skurczybyka :D Jest sztywny, ale taki ma być ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie paski produkowane są w tej sposób, na zewnątrz cienka warstwa skóry a w środku jakieś wypełnienie. Oczywiście różnią się jakością skóry i materiału pogrubiającego ale generalnie przy masowej produkcji taką budowę się stosuje. Nawet modele powyżej kilkuset zł tak są uszyte. Wyjątkiem  będą paski Hand Made które można zobaczyć na łamach tego forum.


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie na handmade od kolegi Nick zdecydowałem się w tym Lorusie ;) Jakość paska to bajka, w porównaniu z Lorusem, sam pasek jest świetny w porównaniu z czymkolwiek cb52abd980e611594bc432cc8c56a0ae.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.