Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adrian`

Zegarek do 1000zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Piszę ten post głównie dla zaczerpnięcia wiedzy od osób bardziej doświadczonych, ponieważ jako osoba młoda (18 lat) jakoś nie zdążyłem nabyć wiedzy o zegarkach  ^_^ .

 

Poszukuję zegarka do około 1000zł. Jako, że jestem osobą raczej aktywną, pasek skórzany oraz guma w mojej opinii odpadają (dużo pływam, biegam oraz ćwiczę). Mój obecny Tommy na gumowym pasku zaczął już się błyszczeć do tego stopnia, że źle to wygląda, więc zaczałem poszukiwania nowego zegarka. W ten sposób dotarłem do EFR-539D-1AVUEF - Zagarka Casio Edifice, który odpowiada mi zarówno cenowo jak i wyglądem.

 

Teraz tylko pojawia się pytanie: Czy polecacie może jakieś lepsze zegarki do tej ceny? Niestety duże koperty odpadają, ponieważ około 49mm to najwyższa wartość jaka wygląda dobrze na moim nadgarstku. Do tego momentu wszystkie zegarki, które znalazłem i wyglądały dobrze, były własnie marki Casio - a jaka jest wasza opinia o nich?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc,

Adrian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio serii Edifice to dobre czasomierze za rozsądne pieniądze. Jeśli Ci się podoba to kupuj śmiało. W tym budżecie możesz też zerkać na inne japończyki ze stajni Citizena czy Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pływania , biegania czy innej aktywności fizycznej wg. mnie taki zegarek się nie nadaje.

2 km kraulem , czy 15-20 km biegu z takim zegarkiem nie jest dobrym pomysłem

Za duży , za ciężki itd . Do sportu jednak najlepsze sa zegarki do tego przeznaczone.

 

Co do samego wyboru , zapoznaj się z oferta chronografów Citizen:

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-chronograph-watches


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.