Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartek19877

Hands-on: Corum Bubble 47 Squelette

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo iż Polska, na tle bardziej rozwiniętych gospodarczo krajów, nie jest wielkim rynkiem zbytu dla dóbr luksusowych, to jednak sytuacja na rodzimym rynku nie przestaje mnie zaskakiwać. Wydawało mi się, że zegarkowy segment zdołał się już wystarczająco nasycić, a poszukiwanie nowych marek do sprzedaży nie ma większego sensu. Myliłem się. Jest zupełnie na odwrót.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CORUM - marka raczej mało popularna na naszym rynku. Klubowicze też specjalnie jej nie wyróżniają, a szkoda. Zegarki CORUM są świetnie wykonane i znakomicie wyglądają. Mechanizm ... no, cóż nie jest to coś wyjątkowego, ale cena też nie jest zbyt wygórowana. Chyba w tym przypadku jakość koresponduje z ceną. Ten konkretny model nie za bardzo jest w moim guście, chociaż kolorystyka i szczególnie szkiełko są urzekające. 

 

Co do opublikowanego materiału. Brawo ! Sesja zdjęciowa zasługuje na pochwałę. W takiej scenerii ten zegarek jest urokliwy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zegarek , raczej niepraktyczny ze względu na rozmiar .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zegarek , raczej niepraktyczny ze względu na rozmiar .

Rozmiar właśnie nie jest zły, tylko na papierze tak wyglada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.