Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartoszbor

POSZUKUJĘ PASJONATA Z WIEDZĄ

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ. Poszukuję w Warszawie, a najlepiej w okolicy Pruszkowa, pozytywnie zakręconego człowieka na punkcie zegarów i zegarków. Do tej pory radziłem sobie sam,czasami posiłkowałem się informacjami na forum, z całkiem przyzwoitym skutkiem. Potrzebny mi ktoś kto pomoże mi i pokaże jak zlokalizować problem z biciem w zegarach kominkowych. Jest ich 2 sztuki i biją jak chcą. Nie szukam zakładu zegarmistrzowskiego gdzie trzeba zapłacić jak za "zboże" i niczego się nie nauczę. Potrzebuję wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jolanta J.
      Poszukuję fachowca, który zregeneruje i wymieni mi baterię w omedze seamaster oraz ustawi G-shocka (siadła synchronizacja) w Bielsku-Białej. Nie zależy mi na częściach a jedynie na fachowcu, który zna się na rzeczy i potrafi obsłużyć tego typu zegarki (oba zatapialne na 20 ATM).
    • Przez bloodm
      Witam,
      Poszukuję zegarka w celu sprezentowania go swojemu świadkowi w ramach podziekowania na moim ślubie.
      Chcę, aby na tarczy zegarka było jego imię i nazwisko. Nie chodzi mi o coś drogiego - raczej grest - elegancki zegarek z jego imieniem i nazwiskiem - jest gadżeciarzem, więc będzie wniebowzięty
       
      Jeżeli macie namiar na firmę, która robi zegarki ze spersonalizowaną tarczą, lub wykona grawer na tarczy - dajcie znać!
    • Przez pasjonatzegarków
      Czasocholicy - poszukuję dobrego fachowca do renowacji zegarka.
      Dokładnie pełen serwis i naprawa mechanizmu ETA1120, renowacja koperty i naprawa wskazówki (była chyba galwanizowana) nałożenie nowej powłoki i wymiana szkiełka.
       
      Szukam z okolic Śląska - najlepiej Katowice i miasta ościenne. Jeżeli ktoś jest naprawdę dobry to nie ma problemu, żeby nieco dalej pojechać (ale w granicach województwa - żeby nie było "jest świetny fachowiec, ale w Gdańsku" )
       
      Prosiłbym o pomoc do kogo się zwrócić. Tak, żeby zrobił to rzetelnie, nic nie zniszczył i żebym nie zapłacił jak za zboże...
       
       
       
      Tak orientacyjnie - w jakich granicach kwotowych może taki serwis oscylować?
    • Przez Kokodrillos
      Kochani,
      Ponieważ każdy z nas, pasjonatów zegarków co jakiś czas będzie musiał skorzystać z usług zegarmistrza a w tym dziale jest bardzo dużo (czasem sprzecznych lub nieaktualnych) wpisów i opinii dotyczących zegarmistrzów to wpadłem na pomysł żeby jakiś doświadczony użytkownik/moderator zrobił i potem edytował aktualną listę ZAUFANYCH, SPRAWDZONYCH i POLECANYCH zakładów zegarmistrzowskich z rozbiciem na miasta/województwa oraz drugą listę z rozbiciem na rodzaje zegarków do napraw np. renowacja, drogie współczesne markowe, budżetowe, kieszonki, stojące itp.
       
      U mnie w Krakowie jest dramatyczna sytuacja z zegarmistrzami i w związku z tym chętnie podjadę na Śląsk do dobrego zegarmistrzami z wartościowym zegarkiem (można też wysyłać tańsze w dowolne miejsce w PL).
       
      Taka lista bardzo by pomogła nam wszystkim. Powinna być przyklejona na samej górze działu "Fachowiec poszukiwany".
       
      Poszczególni członkowie forum mogliby wysyłać na priva takiemu moderatorowi swoje typy polecanych zegarmistrzów po skorzystaniu z ich usług a także na priva negatywne opinie-trzeba też wziąć pod uwagę próby napędzania sobie klientów przez samych zegarmistrzów, którzy też przecież tu zaglądają oraz krytykowanie przez konkurencję więc nie będzie to łatwe zadanie.
       
      Sprawa wydaje mi się warta uwagi bo ułatwi życie nam wszystkim.
    • Przez mkiler
      Witam wszystkich
      chcialbym prosic o podpowiedz gdzie w Warszawie moglbym znalezc czlowieka ktory bedzie w stanie tchanc zycie w zegarek na zdjeciach.
      Chodzil chodzil i przestal, poprostu,
      Z gory dzieki za podpowiedz
      pozdrawiam
       





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.