Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Seiko SKX007k2 czy SRPA33K1

Seiko SKX007K2 czy SRPA33K1 co wybrać? SEIKO SKX007 SRPA33K1 SKX007K2 co wybrać zakup

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheKubizz

TheKubizz
  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 03 marzec 2018 - 20:07

Hej, cześć i czołem!

Stoję przed przyjemną chwilą a mianowicie zakup nowego czasomierza. Moja wstępna odsiecz zostawiła do wyboru dwa z nich mianowicie SKX007 bądź SRPA33 oba ze stajni Seiko. Jeżeli chodzi o SKXa przemawia do mnie jego uniwersalność, możliwość zmiany bransolety na pasek kauczykowy, czy też nato bez większego problemu i utraty walorów wizualnych, natomiast SRPA33 po prostu mnie urzekł tym czarnym kolerem ze złotymi wstawkami które jest moim ulubionym zestawieniem. Oba są w zbliżonych do siebie cenach SKX w granicach 1000zł natomiast SRP około 1300zł. Czy ktoś z Was posiada może bądź posiadał którychś z tych czasomierzy (szczególnie SRPA, bo o SKXie tematów i czytelni nie brakuje) i może pomóc mi w dokonaniu ostatecznego wyboru? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi. A no i jeszcze bransoleta! Zdecydowanie bardziej przemawia do mnie ta z SRPA, niż SKXa - jednego to mniejszy problem przy możliwości dokupienia oryginału po znośnej cenie.

SKX007K2

Spoiler

SRPA33K1

Spoiler

Użytkownik TheKubizz edytował ten post 03 marzec 2018 - 20:10

• 0

#2 TheKubizz

TheKubizz
  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 14:31

Halo, halo Panowie i Panie podbijam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#3 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 13648 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 18:52

Bransoleta w Skx pomimo "niezbyt solidnego " wyglądu jest bardzo poręczna .
Zegarek bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu.
Tak naprawde to zegarki odległe stylistycznie , co komu sie podoba.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SEIKO, SKX007, SRPA33K1, SKX007K2, co, wybrać, zakup

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych