Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

asiek39

Zegarek BABY-G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanko.Maz kupil mi zegarek na Ali. Nie wiem czy to orginal czy nie, raczej nie sadzac po cenie,cos jest z nim nie tak bo jak go ustawie to pochodzi jakis czas i zeruje sie,nie wiem czy jest cos uszkodzone czy slaba bateria albo z mezem zle go ustawiamy. Instrukcja jest ale w innych językach. Jesli chodzi o ustawianie to nie mam skrotu Berlina mam Paryz bo to tez ta sama strefa czasowa ale sie tez zeruje i juz nie wiem co mam zrobic. Jest tez opcja jak ustawiam panstwo trzy kreseczki jak by mozna bylo samemu wpisac ale sie nie da. Prosze doradzcie mi co mam zrobic???? Model zagarka to CASIO Baby-G 5146 5425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam insyrukcje od innego zupelnie zegarka bo na odwrocie zegarka wyoczony jest nr 5338. Zna ktos ten model zegarka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wrzuć fotkę tego zegarka to koledzy z forum pomogą ocenić czy oryginał czy podróbka - mi pomogli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj dodać załączniki albo wrzuć na jakiś hosting i podeślij linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.