Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Edward Siudowski

Renowacja koperty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Edward Siudowski

Czy mógłby ktoś podzielić sie refleksjami na temat renowacji koperty?

Sporo było mowy o odnawianiu cyferblatów, o kopertach jakby mniej.

Moja jest już dość zużyta - widać to szczególnie pod lupą występują dość głębokie zarysowania i wżery. Ciekawi mnie czy jest to do usunięcia podczas tego procesu renowacji. Jak to wygląda w praktyce. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No cóż, nie wszystkie rysy da się idealnie wypolerować. Gdybyś mógł zamieścić zdjęcie zegarka, to przynajmniej wiadomo by było o czym mowa. Trudno jednak na podstawie fotografii ocenić głębokość wżerów. Polecam wizytę u zegarmistrza na Złotej w Warszawie lub na Puławskiej (Ornament).

 

Pozdrawiam

 

PS. Informację jak wklejać zdjęcia znajdziesz tu:

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=1495

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward Siudowski

Witam.

Dzięki za radę. Domyślam się że osobiście nie oddawałeś zadnej koperty do renowacji? Chciałbym znać opinię kogoś , kto miał doświadczenie w tym kierunku, jako że pochromować kopertę porysowaną i z wżerami to robota bez sensu. Z kolei ciekawi mnie czy jest możliwe wypolerowanie tej koperty przed renowacja tak, żeby po pokryciu nową warstwą była możliwie gładka.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.