Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szczyt

Lindberg & Sons

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie się przywitam, jako że jest to mój pierwszy post na forum, a i w zegarkowym biznesie jestem mocno świeży ;) Mocno się wykręciłem, mam mnóstwo pytań, ale większość odpowiedzi na nie, pewnie znajdę na forum w różnych działach.

 

Chciałem Was spytać o firmę Lindberg & Sons. Jedyna wzmianka o nich na forum jest z bodajże 2005 roku. Czy ktoś z was miał styczność z ich zegarkami? Widziałem parę sztuk wystawionych na allegro, ale nie wydają się cieszyć zbyt dużą popularnością. Firma ma swoją witrynę internetową, ale domyślam się, że sugerowanie się cenami katalogowymi nie jest wskazane. Kupiłem egzemplarz tej firmy i chciałbym się dowiedzieć czy nie przepłaciłem, albo czy po prostu nie był to "słaby" zakup z racji na renomę firmy.

 

Z góry dzięki za odpowiedź,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zegarki mają kojarzyć się z tą firmą  https://www.google.pl/search?q=lange+%26+s%C3%B6hne&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwielp-A_OnZAhVJhiwKHTHtCF0QsAQIsgE&biw=1440&bih=769

Chińczyk za parę groszy sprzedawany jako coś wyjątkowego - ogólnie lipa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.