Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

leto

Zegarek dla mężczyzny z dużą czytelną tarczą

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym prosić o radę w sprawie zegarka, który zostanie kupiony na prezent dla mojego taty z okazji 50 urodzin. Wraz z rodziną chcemy wydać na ten cel koło tysiąca złotych. Problem jest iż mój tata słabo widzi bez okularów i cały czas powtarza, że chce mieć dużą tarczę lub dobrze czytelny, aby móc widzieć godzinę bez zakładania okularów, przy czym zaznacza, że musi on być "męski". Spędziłem dość sporo czasu nad poszukiwaniem odpowiedniego zegarka i obecnie padł wybór na dwa zegarki, lecz nie mogę się zdecydować, gdyż mają podobne parametry:

Casio Edifice Chronograph EFR-505D-1AVEF

Diesel DZ4318 MEGA CHIEF

 

Osobiście skłaniałbym się bardziej ku Casio, gdyż wolę firmę, która tworzy głównie zegarki z duszą, lecz nie jest on odpowiednio duży, szerokość tarczy tylko 45mm. Z kolei Diesel ma wyrazistą tarczę i jest odpowiednio duży, lecz jego grubość trochę mnie przeraża.

Bardzo proszę o opinie na temat tych dwóch zegarków, który według was lepiej się sprawdzi, czy 45mm to wystarczająco duży zegarek, może możecie polecić jakiś inny zegarek w tym przedziale cenowym z wymaganiami taty?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Casio to dobry wybór. O Dieslu natomiast lepiej zapomnieć :-)

Jeśli natomiast chodzi o duże, czytelne i mechaniczne zegarki, to takie cechy mają divery. W tym budżecie np. Orient Big Mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki Field Watch od Citizena

 

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-aw1410-24e-eco-drive-200m-military-gents-watch

 

W Polsce trudno dostępny, bo ma już następcę, niestety nowy model nie jest tak fajny. Poprzednika można kupić jeszcze w sklepach internetowych za granicą. Eco Drive bezobsługowy, WR 200, 44mm więc całkiem przyzwoity rozmiar. Piękna luma dodaje uroku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.