Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jan2310

Wojskowy Longines lata 30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Proszę o rozwianie moich wątpliwości na temat mojego zakupu na Allegro Zegarek Firmy Longines.

Pytanie jak w temacie autentyk czy składak? Zdjęcia na Allegro spróbuję wkleić.

Dziękuję Wszystkim z góry za opinię.

http://allegro.pl/wojskowy-zegarek-kieszonkowy-longines-z-lat-30-i7216872886.html?snapshot=MjAxOC0wMy0xMVQxOTo0NTowMFo7YnV5ZXI7NDgxN2VkODYyZGY1YWRlYjhlMDRmODVlNDA0NWFlZTRlY2IyOGZmZmE3MDEzYTA3MWMxOTYyZDk0NjhhZGMzNg%3D%3D#imglayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojskowy to chyba od określenia materiału kopert "gunmetal" gun to tyle wojskowego w nim. Wpisz sobie w Google i zobaczysz więcej takich.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojskowy to chyba od określenia materiału kopert "gunmetal" gun to tyle wojskowego w nim. Wpisz sobie w Google i zobaczysz więcej takich.

Witam.

Dziękuję za odpowiedz.Trochę skromna  odpowiedz. Mam rozumieć że to nie jest oryginalny Longines?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest oryginalny, wpisz w Google

"Longines gunmetal" albo lepiej odwrotnie i zobaczysz inne takie.

Kaliber masz opisany obok balansu a jeśli nie to pod tarczą, zegarek typowy z tego okresu, smaczek jedynie w polskim akcencie. I zmień tytuł tematu proszę.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest oryginalny, wpisz w Google

"Longines gunmetal" albo lepiej odwrotnie i zobaczysz inne takie.

Kaliber masz opisany obok balansu a jeśli nie to pod tarczą, zegarek typowy z tego okresu, smaczek jedynie w polskim akcencie. I zmień tytuł tematu proszę.

Jeszcze raz dziękuję. Tytuł jest z aukcji Allegro.To nie mój pomysł.Wpisałem bo łatwiej zlokalizować zegarek.

Widziałeś cenę zakupu.Przepłaciłem czy nie.To mój pierwszy tak stary zegarek. Zakup do użytku a nie do kolekcji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przeplaciles czy nie, żeby to wiedzieć trzeba siedzieć w temacie kieszonek lub śledzić na bieżąco aukcje, popyt itd. tego typu zegarków, wiele firm w tym czasie robiło bardzo podobne egzemplarze. Nie mam pojęcia czy to dużo czy mało, szału raczej nie ma. Rynek kolekcjonerski ciągle się zmienia, ewoluuje.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.