Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Johnnny

kod rabatowy do bigben.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie dostałem kod rabatowy na 45 zł od bigben.pl przy zakupie mojego G-Kinga. Nie planowałem kolejnego zakupu, ale znajomy się zainteresował i kupił oddzielnie dwa zegary i mu przeszło z tym kodem, każdy -45 zł - a niby kod jednorazowy XD.  :lol:

 

dopóki nie naprawią systemu, a ktoś chce skorzystać to zarzucam:

4-PF13-61ZK

 

 

 

Pzdr B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Markiza
      Oficjalni dystrybutorzy Rolex mają bardzo ładne sklepy i ich dekoracje na całym świecie. 
       
      Stare zdjęcie, maj 2014. Kuala Lumpur. 

    • Przez matthewkorona
      Cześć!
      Chciałbym zapytać bardziej obeznane grono, gdyż nie miałem jakichś styczności ze sklepami lokalnymi nie w moim regionie ani internetowymi.
       
      Czy polecacie sklep Novotime?
       
      I odnośnie stricte zegarka:
       
      Czemu wszędzie teraz EPOSy są sporo przeceniane? Widzę oferty w różnych sklepach po parę tysięcy rabatu.
       
      Chodzi dokładnie o tego:
       
      https://novotime.pl/product-pol-3395-ZEGAREK-MESKI-EPOS-EMOTION-3390-155-20-20-25.html?R8851123002#close
       
      I jeszcze jedno - czy koperta 8 mm to nie jakaś lekko podchwytliwa grubość? W najgrubszym miejscu rozumiem będzie miała taki wymiar? Gdyż nie chciałbym kupować niczego grubszego a taką jeszcze akceptuję.
       
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc.
       
      Pozdrawiam
       
       
    • Przez piotr93
      Witam Was serdecznie,
      Jestem pasjonatem starych zegarków naręcznych i myślę nad otwarciem małego sklepu internetowego z zegarkami używanymi. 
      Pytanie, czy mogę "tak o" wystartować z sprzedażą (często złotych zegarków)? Czy potrzebuję mieć zezwolenie na handel coś w stylu jubilera? Czy muszę mieć jakąś zgodę na sprzedaż bezpośrednio od producenta zegarków, jeśli są to zegarki używane?
      Czy ktoś z Państwa ma w tym doświadczenie?
      Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
    • Przez torq1906
      Witam, chcę kupić G-shocka GW-9400 (preferuje wersję 1ER natomiast nie jest to konieczne)
       w polskim sprawdzonym  sklepie za jak najlepsze pieniądze, z tego co udało mi się znaleźć to najlepsza cena jest w sklepie zegarek.net
       
      https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_gw-9400-1er.html
       
      i tu rodzi się moje pytanie czy jest to zaufany sklep i czy znacie i możecie polecić jakieś lepsze alternatywy ?
    • Przez wmucha
      Dzień dobry.
       
      Wiem, że pewnie jestem tysięczną osobą zadającą pytanie tego typu, ale...
       
      Potrzebowałbym mesha na 21mm oraz czarny pasek do garniturowca również na 21mm.
      Chciałbym żebyście podzielili się ze mną gdzie najlepiej dokonać zakupu i co najlepiej będzie pasować.
      Interesuje mnie stosunek ceny do jakości, jakie firmy i sklepy przychodzą wam na myśl do polecenia, które są godne sprawdzenia?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.