Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tropik79

Citizen Super Titanium- brak dowodu zakupu, a gwarancja.

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie.
Mam okazje zakupić z drugiej ręki nowy zegarek Citizen Super Titanium. Folie na bransolecie, polska dystrybucja, pudełko instrukcja, karta gwarancyjna.
Cena jest atrakcyjna tj. ok 40% taniej niż w polskich sklepach internetowych.
Sprzedający (którego nie znam), twierdzi że otrzymał zegarek jako prezent w pracy i nie ma paragonu, ma podbitą pieczątką firmy jubiler kartę gwarancyjną z modelem zegarka, ale bez daty sprzedaży (proponuje wpisać datę kiedy od niego zakupię). Twierdzi, że przy ewentualnej naprawie gwarancyjnej wystarczy dokument gwarancji.
Co innego mówi strona dystrybutora: http://citizen.pl/serwis/naprawa/
Postaram się do dystrybutora zadzwonić czy w takiej sytuacji będzie działać gwarancja, bo raczej nie jestem przekonany. Czy ktoś z szanownych kolegów oddawał zegarek tej marki na naprawę bez dokumentu zakupu?
Zegarek będę odbierał osobiście i byłby to mój najdroższy jaki posiadam, dlatego nie chciałbym zaliczyć wtopy.
Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Pozdrawiam.

 

EDIT.

Sam sobie odpowiem, napisałem do Citizen Polska i otrzymałem taką odpowiedź:
"Jeżeli posiada Pan prawidłowo wypełnioną i podbitą przez punkt sprzedaży kartę gwarancyjną to paragon nie jest wymagany."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.