Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość awi

Nie jest Ok.....cz.2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awi

Wyszedłem przed chwila z psem kiedy, ok 50m za mną usłyszałem „Huk”, taki jak samochód wjeżdża w inny samochód. Obróciłem się i widziałem że taksówkarz, przy tej pogodzie (śnieg / ślisko) wjechał w zaparkowany samochód, nie wyrabiając w zakręcie i wpadając w poślizg. Kiedy się obróciłem i kierowałem się do niego on dał w długa, odjeżdżając. Ok 200m dalej się zatrzymał aby sprawdzić samochód. Kiedy podbiegłem odjechał „szybkim” tempem. Ja nie zdążyłem zauważyć ani rejestracji ani jaka to firma taksówkarska. Zrobiłem zdjęcia miejsca wypadku i zadzwoniłem na policję, podając Rej poszkodowanego i informacje o monitoringu na tej ulicy.

Mam nadzieje ze go złapią sk**^%%#a ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod sklepem tez w czwartek mialem cwaniaczka ktory parkujac duzym ciezarowym autem wjechal na zaparkowane bmw 7 po czym przeparkowal sie i jakby nic sie nie stalo wypakowal towar i odjechal. Jak to dobrze ze zmienilem kamery na HD. Numery, twarz, wszystko jak na dłoni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

W takim razie też sobie kupię takie kamery HD do mieszkania ;-)

 

A na poważnie to powinni takich kilka razy bardziej ukarać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walnąć sprawę z cywila o większy wymiar kary bo być może był pod wpływem. Wiadome że tego nikt nie stwierdzi już, ale cwany adwokat mógłby coś powalczyć

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z pewnością nie jest to druga część Nie jest OK. Obstawiam piątą (kilka zniknęło bez śladu).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I też zniknie. Tu nie wolno narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak jakis burak załatwil auto w zeszlym tygodniu jak zostawilem auto na parkingu przy szpitalu. Dzieciak mial zapalenie pluc i siedzialem z nim na oddziale dzien i noc. Rano wyszedlem na parking i ...... prawa strona dziurawa. Monitoring w szpitalu- jak to określil pan z ochrony- jest ale nie dziala. Na szczescie byly dwie kamery monitoringu miejskiego. Jutro na 10.00 ide do komendy go oglądać.

 

post-31778-0-25679200-1521364041_thumb.jpeg

 

post-31778-0-58293600-1521364079_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niehandlowa niedziela . Hmm... Chyba pójdę do jakiegoś kościoła , czy cuś ...

Ale właściwie to potrzebuję świeżego pieczywa tylko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŚwieŻe jest znacząco lepsze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niehandlowa niedziela . Hmm... Chyba pójdę do jakiegoś kościoła , czy cuś ...

Ale właściwie to potrzebuję świeżego pieczywa tylko .

Poprawiłem ze wstydem . No cóż , nie potrafię się zrozumieć , a co dopiero usprawiedliwiać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak jakis burak załatwil auto w zeszlym tygodniu jak zostawilem auto na parkingu przy szpitalu. Dzieciak mial zapalenie pluc i siedzialem z nim na oddziale dzien i noc. Rano wyszedlem na parking i ...... prawa strona dziurawa. Monitoring w szpitalu- jak to określil pan z ochrony- jest ale nie dziala. Na szczescie byly dwie kamery monitoringu miejskiego. Jutro na 10.00 ide do komendy go oglądać

 

 

Lipa...miałem kilka lat temu , podobną sytuację - zaparkowałem na czas zakupów pod marketem...i jakiś cwaniak otwierając drzwi - zrobił to tak zamaszyście że odbiło się to na moim aucie...te jego drzwi...

Myślałem również - monitoring - ale było tak samo - akurat ta kamera skierowana na to konkretne miejsce parkingu - nie działała...

Szczęściem w nieszczęściu było że miałem wtedy roczne auto i naprawiłem z AC ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem ze wstydem . No cóż , nie potrafię się zrozumieć , a co dopiero usprawiedliwiać .

 

:);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio irytują mnie forumowicze z 51 i wiecej postów ( ale nie wiecej niz 70) co wrzucją wszystko z masdropów i innych takich tam.

Taki ryneczek lidla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio irytują mnie forumowicze z 51 i wiecej postów ( ale nie wiecej niz 70) co wrzucją wszystko z masdropów i innych takich tam.

Mnie oni śmieszą, zwłaszcza ci co trzymają wywalone ceny, znacznie wyższe niż u źródła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest OK, nie wiem co to są "masdropy"... :(


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takie duże opakowanie dropsów :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wrzucić dropsy na forum?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie dość, że dropsy propsują, to jeszcze są"awanturujący się". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiniesz Paweł?

...

Już doczytałem... Też mnie irytuje gość który wrzuca glycine o 40 procent drożej.. a jeszcze bardziej ten, który się denerwuje że z polskiej dystrybucji sprzedać nie może drożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie irytuje gość który wrzuca glycine o 40 procent drożej.. a jeszcze bardziej ten, który się denerwuje że z polskiej dystrybucji sprzedać nie może drożej

Mamy wolny kraj i wolny rynek. :rolleyes:

Jedynie irytujące jest to, że otwierasz Nową Zawartość a tam: sprzedam ... sprzedam ... sprzedam. :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto najechane przez "majówkowiczów", czlowiek na czlowieku, aut wiecej niz ludzi chyba koszmar. Fajnie z drugiej strony jest pogoda, 24 stopnie w cieniu, szkoda ze woda w morzu 11 :)

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.