Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dadek340

Zegarek analogowy do około 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm chyba jednak na styk się mieści. Ale najważniejsze jak Ty się z nim czujesz, jeśli tobie się podoba to absolutnie nie zwracaj.

 

Z wyglądu tak ale coś czuję że po skróceniu bransolety będę miał w myślach czy nie jest on za duży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wracając do pytania z pierwszego postu to i tak wyboru innego niż Casio w tej cenie nie ma. Co się tyczy rozmiaru to moim zdaniem jest za duży trochę na ten nadgarstek - ten model to bodajże 47 mm - to ogólnie jest dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to że będę go zwracać. Orientuje się ktoś gdzie można najtaniej odesłać zegarek? Coś czuje że na poczcie około 15 zł wezmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym się to różni? Wytrzymałością? Ten zegarek nie będzie za duży na mój nadgarstek? Nie chce już zwracać i tracić na zwrotach.

 

 

I tak w ogóle,to jeśli będę w przyszłości szukał zegarka dla siebie, to wówczas powinienem raczej szukać rozmiarów 40-43? (wiem że też to zależy od długości uszów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

czy wytrzymałością to nie wiem ale pełne ogniwa nie beda depilowac nadgarstka. ;)

Co do wielkosci to wytnij sobie z papieru cos na kształt zegarka o takich wymiarach jak sa podane przyłóż do łapki i zobaczysz czy ci pasuje.

swoja drogą to mierzenie zegarka wg obwodu nadgarstka to wg mnie troche słabo bo np 17 jest nie zawsze takie samo jedni maja bardziej płaskie i wiekszy zegar bedzie dobry a drudzy z 17 beda mieli okragłe i juz bedzie za duzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym się to różni? Wytrzymałością? Ten zegarek nie będzie za duży na mój nadgarstek? Nie chce już zwracać i tracić na zwrotach.

 

 

I tak w ogóle,to jeśli będę w przyszłości szukał zegarka dla siebie, to wówczas powinienem raczej szukać rozmiarów 40-43? (wiem że też to zależy od długości uszów)

Najlepiej zawsze przymierzyć, a jak nie można to właśnie jest opcja wycięcia sobie czegoś. Zawsze trzeba uważać na fason. Około 40 mm praktycznie zawsze jest dobrze i to każdemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie,

Bierz co Ci się podoba i to noś. Masz taki nadgarstek, że komicznie to nie będzie wyglądało. Wejdź na temat o zegarkach z brązu, to zobaczysz jakie tam bestie noszą, albo G-shock... Mam kolege z mniejszym nadgarstkiem ode mnie (ja mam 16,5cm)noszącego G-shock 50mm I nie wygląda dziwnie.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie,

Bierz co Ci się podoba i to noś. Masz taki nadgarstek, że komicznie to nie będzie wyglądało. Wejdź na temat o zegarkach z brązu, to zobaczysz jakie tam bestie noszą, albo G-shock... Mam kolege z mniejszym nadgarstkiem ode mnie (ja mam 16,5cm)noszącego G-shock 50mm I nie wygląda dziwnie.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Wszystko zależy od tego jak to wygląda i trzeba przymierzyć - bez tego sie nie obejdzie przy takich rozmiarach. 50 mm może wyglądać dobrze ale nie musi każdemu. Ja miałem g-shocka i wyglądał źle - a miałem większy nadgarstek kiedyś.

 

 

Zegarek już dawno bym kupił ale ja już nie wiem o co biega z tymi rozmiarami zegarków. Co inna strona, to są inne rozmiary, a sklepy nie udzielają satysfakcjonujących odpowiedzi:

 

Ten drugi raczej ma 42 mm - ładny rozmiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie,

Bierz co Ci się podoba i to noś. Masz taki nadgarstek, że komicznie to nie będzie wyglądało. Wejdź na temat o zegarkach z brązu, to zobaczysz jakie tam bestie noszą, albo G-shock... Mam kolege z mniejszym nadgarstkiem ode mnie (ja mam 16,5cm)noszącego G-shock 50mm I nie wygląda dziwnie.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ten co kupiłem zostawiłbym, gdyby nie to że ja bym się z nim źle czuł, ze względu na rozmiar. Gdybym miał nieco większy nadgarstek, wówczas zostawiłbym go.

 

 

Wszystko zależy od tego jak to wygląda i trzeba przymierzyć - bez tego sie nie obejdzie przy takich rozmiarach. 50 mm może wyglądać dobrze ale nie musi każdemu. Ja miałem g-shocka i wyglądał źle - a miałem większy nadgarstek kiedyś.

 

Ten drugi raczej ma 42 mm - ładny rozmiar

Wziąłbym go, gdyby nie potencjalna depilacja. Polecony Edfice wydaje się ciężki, a ja dotychczas nie nosiłem zegarków. Chyba że ręka przywyknie i nie będę go odczuwać. To samo z tymi rozmiarami:

http://www.zegarki24h.pl/2981,casio-ef-129d-1avef.html

https://www.otozegarki.pl/zegarki/casio/edifice/zegarek-casio-ef-129d-1avef-edifice-ef-129d-1avef?ceneo_spo=true

https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_ef-129d-1a.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Turrican

Jeżeli boisz się wagi, to może kup sobie Swatch'a?

Seria New Gent, albo Sistem51 ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co kupiłem zostawiłbym, gdyby nie to że ja bym się z nim źle czuł, ze względu na rozmiar. Gdybym miał nieco większy nadgarstek, wówczas zostawiłbym go.

 

 

Wziąłbym go, gdyby nie potencjalna depilacja. Polecony Edfice wydaje się ciężki, a ja dotychczas nie nosiłem zegarków. Chyba że ręka przywyknie i nie będę go odczuwać. To samo z tymi rozmiarami:

 

No nie wiem. Ja noszę Orienta, który ma circa 171 g, a ten Edi ma 156. Wg mnie to nie jest żaden problem, bo jak nie myślisz o tym, że jest ciężki to nie czujesz nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

Bierz śmiało bedziesz zadowolony.Na łapie nie czuć tej wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak odpuszczę sobie tego Editfice, ponieważ w innych sklepach ma różne rozmiary(bliżej 45, a poprzedni był za duży):
https://www.otozegarki.pl/zegarki/casio/edifice/zegarek-casio-ef-129d-1avef-edifice-ef-129d-1avef?ceneo_spo=true

https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_ef-129d-1a.html??utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral

http://www.zegarki24h.pl/2981,casio-ef-129d-1avef.html

 

Wszystko wskazuje na wybór tego:

https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_mtp-1314d-1avef.html

 

Gdyby nie źle podawane rozmiary już bym zamówił. W Zegarowni mają poprawić rozmiar jednego z zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Turrican

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

no tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już ten zegarek na tej stronie i prawdopodobnie będzie za duży.

Brać zatem "depilatora"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

Jak wystarczy Ci WR50 to juz lepszy depilator jak ten mosiezniak. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

no niestety co pełne to pełne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wystarczy Ci WR50 to juz lepszy depilator jak ten mosiezniak. :)

50WR powinno mi wystarczyć.Kurcze,chyba zwiększę budżet do 400 bo nic dobrego nie znajdę w kwocie do 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

Jak cos kupisz to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.