Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Kwiatek

Pokaż jak "odpicowałeś" swojego ruska! :) Zbiór zmodowanych rosyjskich i radzieckich.

Rekomendowane odpowiedzi

Ten jest nowy, nie chcę go zakładać, ale to identyczny jak ten co miałem w beczce założony. Tyle fotek znalazłem.c1bd6f86e4da1e51310e754b6d3128c5.jpg45bde9b1c7b6a20cc98a8e059688bc23.jpgfb273f87844d856b4f24686ac2d998cf.jpg41c442df64f0f939a822871921d58d20.jpgbfd6e649b5978e3be19f316c1232a80b.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu możesz przy okazji zobaczyć jak odstaje od nadgarstka z "małym" przeszklonym deklem.

 

 

a5a3a4a56808defe1837b0fc871c3a85.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem z OSC. ciekaw jestem jak będzie wyglądał pochwalę się jak dojdzie i poskładam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna, ma swój urok, nowocześnie wygląda.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie za bardzo "cukierkowa" wyszła mi ta amfibia  ^_^ Coś by trzeba było zrobić z tym bezelem i mam w planach przeszczotkować kopertę. A całkiem zapomniałem, że mam do niej srebrną tarczę :D

 

 

 

Bardzo dobrze wyszła, bezel w porządku, jakbym miał nosić to chyba tylko niebieski sekundnik  nie komponowałby mi się z całością.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) 

Jasna tarcza będzie jeszcze ciekawiej się komponowała z tą czerwienią. Kwestia tylko kiedy mentalnie będę gotowy na samodzielną zmianę tarczy i ewentualne "uśmiercenie" tego zegarka :D 

A sekundnik to mi się marzy taki  :wub:  i jest do kupienia.

s-l1600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Jasna tarcza będzie jeszcze ciekawiej się komponowała z tą czerwienią. Kwestia tylko kiedy mentalnie będę gotowy na samodzielną zmianę tarczy i ewentualne "uśmiercenie" tego zegarka :D

A sekundnik to mi się marzy taki :wub: i jest do kupienia.

 

No Mateusz, widzę że się rozhulałeś

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cecon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Mateusz, widzę że się rozhulałeś

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Hehe na razie tylko tarcza i bezel (z którym miałem nieziemskie problemy w kwestii założenia) :) Ograniczam ilość zegarków, więc można będzie się bawić tym co zostanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe na razie tylko tarcza i bezel (z którym miałem nieziemskie problemy w kwestii założenia) :) Ograniczam ilość zegarków, więc można będzie się bawić tym co zostanie :D

Właśnie to mnie zdziwiło, z tym bezelkiem?

Zostawiłeś oryginalny drucik z zegarkowego bezelka?

U mnie we wszystkich przypadkach na tym polegał problem. W tych z Meranom te druciki są poprostu grubsze

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drucikiem z meranom nie było szans, wziąłem z oryginalnego. Tylko jak już na siłę wciskałem to w wewnętrznym rowku bezela zrobiły się zadziory i za cholerę nie chciało wejść. Musiałem przeszlifować, przepolerować, a i tak dosyć sztywno chodzi. Do tego troszkę się porysował i pogiął ale siedzi :D Nie wspomnę o biednej kopercie...dlatego chcę zrobić ją szczotkowaną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drucikiem z meranom nie było szans, wziąłem z oryginalnego. Tylko jak już na siłę wciskałem to w wewnętrznym rowku bezela zrobiły się zadziory i za cholerę nie chciało wejść. Musiałem przeszlifować, przepolerować, a i tak dosyć sztywno chodzi. Do tego troszkę się porysował i pogiął ale siedzi :D Nie wspomnę o biednej kopercie...dlatego chcę zrobić ją szczotkowaną :)

Ja wiem o czym mówisz, ja próbowałem pierwszej wymiany na Komandirze, całe szczęście, że ma szczotkowaną kopertę

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, na błędach człek się uczy

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie za bardzo "cukierkowa" wyszła mi ta amfibia ^_^ Coś by trzeba było zrobić z tym bezelem i mam w planach przeszczotkować kopertę. A całkiem zapomniałem, że mam do niej srebrną tarczę :D

 

Bardzo bardzo fajny sikor. Z racji że w amfibiach jestem zielony proszę o linki co gdzie kupowałeś. No i najważniejsze czy to mod ze starego zegarka czy z nowego - co nowe a co stare? Z góry dziękuję.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Podaj linka gdzie można kupić taka wskazówkę.

Dzięki :)

Jasna tarcza będzie jeszcze ciekawiej się komponowała z tą czerwienią. Kwestia tylko kiedy mentalnie będę gotowy na samodzielną zmianę tarczy i ewentualne "uśmiercenie" tego zegarka :D

A sekundnik to mi się marzy taki :wub: i jest do kupienia.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekawy jak ten sekundnik będzie wyglądał w zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo fajny sikor. Z racji że w amfibiach jestem zielony proszę o linki co gdzie kupowałeś. No i najważniejsze czy to mod ze starego zegarka czy z nowego - co nowe a co stare? Z góry dziękuję.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Podaj linka gdzie można kupić taka wskazówkę.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

 

Zegarek kupiony w PL na rosyjskiezegarki.pl. Wszystko jest nowe od zegarka po bezel i pasek który sam robiłem ;) Bezel z meranom. A wskazówkę można kupić u drseikostain

https://www.ebay.co.uk/itm/THE-TRIDENT-ONE-RED-SILVER-VOSTOK-SECOND-HAND-WH-S-02-S-R/302440479846?hash=item466adb7c66:g:DuYAAOSwUQ1Zra48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolorem ringu.

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę Bell & Ross wyszedł :D

 

z50euzy.jpg

 

hQ6sOak.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze jeszcze wskazówki zmienić ale nie wiem koto we Wrocławiu to zrobi nie kasując 200zł

 

4de0125bef49f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze jeszcze wskazówki zmienić ale nie wiem koto we Wrocławiu to zrobi nie kasując 200zł

Fajny bezel, gdzie go zdobyłeś?

 

Obie powyższe amfibie wyszły super :)

Dzięki  :) Jeszcze taka wyszła:

 

ZXYU7V6.jpg

 

ps3b7X1.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania o bezel... A mody świetne, gratulacje.

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.