Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Kwiatek

Pokaż jak "odpicowałeś" swojego ruska! :) Zbiór zmodowanych rosyjskich i radzieckich.

Rekomendowane odpowiedzi

ładny stan był przed...... i miał koronkę oryginalną...

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od bardzo dawna nie byl serwisowany wiec chcac korzystac musialem oddac go na przeglad a nie moglem znalezc oryginalnej.

Nadal szukam (wrzucilem tez posta tu na forum) i jak znajde koronka zostanie przelozona a poki co moge korzystac juz z zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny stan był przed...... i miał koronkę oryginalną...

Nie sposób się nie zgodzić z Mawisem.

Prosto z mostu: zniszczyłeś piękny zegarek... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny stan wygladal tak, ze byly wzery wszedzie (spod koperty wygladal dramatycznie), szkielko bylo porysowane i zolte a tarcza brudna i odbarwiona.

 

Ksiadz lubi kasze a organizta ges - mi sie podoba ale przyjmuje, ze inni wola zeby stary zegarek wygladal na stary zegarek. Biore na klate.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna, gratuluje.

 

Moja tarcza wyglądała ciut gorzej i długo biłem sie z myślami co zrobic.

Ostatecznie zdecydowałem sie na odnowienie i nie żałuje.

 

Koronka mnie wkurza i bez dwoch zdań bedzie zmieniona jak tylko znajdę właściwa...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co stało się z tą, która była pierwotnie przy zegarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuzycie (szczelnosc) i aspekt wizualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to hop :)

 

t0nl0IV.jpg

 

56Dz8s4.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin  :) Uwielbiam ten wzór tarczy :D 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Taka KonTiki :) Też ją lubię.... kurcze tęsknię za swoimi amfibiami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka KonTiki :) Też ją lubię.... kurcze tęsknię za swoimi amfibiami...

Marcin, to odkup :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Marcin, to odkup :)

Ja je teoretycznie mam, ale kolega wziął do zrobienia i zaginęły w akcji już prawie na pół roku B)

Pozdro Kondziu jak to czytasz!  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja je teoretycznie mam, ale kolega wziął do zrobienia i zaginęły w akcji już prawie na pół roku B)

Pozdro Kondziu jak to czytasz!  :ph34r:

 

co prawda nie ruskie, ale kieszonki moje już u Kondzia leżą rok także spokojnie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)
 

5Dc1Rds.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne to wygląda, zresztą jak wszystkie inne które już pokazywałeś. Aż się chce mieć taki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne to wygląda, zresztą jak wszystkie inne które już pokazywałeś. Aż się chce mieć taki  ;)

 

Dzięki! ^_^ Ta tarcza ciekawie gra światłem - czasem jest niemal całkowicie srebrna, a czasem jest jakby "szampańska" :)

 

6gntfx4.jpg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka z internetów... Czapki z głów.  :wub:

 

post-94542-0-15561400-1556541650_thumb.jpg

 

 

post-94542-0-29081500-1556541662_thumb.jpg

 

 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

 

 Mam zamiar zmodować swoją 060007 i mam kilka pytań:

 

-gdzie można zdobyć takie stare proste grube wskazówki (bez strzałki godzinowej) i jak je samemu wymienić ?

-co zrobiliście z wahnikami że mają złoty kolor - zmienialiście kolor sposobem termicznym ?

-do których kopert amfibii fabryczne bezele są w pełni stalowe, a nie powlekane chromem ?

-jakiej grubości jest fabryczny dekiel, próbował ktoś na tokarce zrobić otwór i wkleić szybkę mineralną lub cokolwiek z nim zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka z internetów... Czapki z głów.  :wub:

 

Pokaźne koronki :D Niszczyciele futryn  :lol:

 

-gdzie można zdobyć takie stare proste grube wskazówki (bez strzałki godzinowej) i jak je samemu wymienić ?

-co zrobiliście z wahnikami że mają złoty kolor - zmienialiście kolor sposobem termicznym ?

-do których kopert amfibii fabryczne bezele są w pełni stalowe, a nie powlekane chromem ?

-jakiej grubości jest fabryczny dekiel, próbował ktoś na tokarce zrobić otwór i wkleić szybkę mineralną lub cokolwiek z nim zrobić ?

 

1. Wskazówki zdobędziesz w Meranomie. Do bezpiecznej wymiany będziesz potrzebował narzędzi do zdejmowania i zakładania wskazówek.

2. Wahniki można zabarwić w różny sposób, jednak polecam najtrwalsze rozwiązanie - zeszlifowanie chromu do momentu ukazania się mosiądzu.

3. Od jakiegoś czasu wszystkie nowo wyprodukowane Amfibie posiadają stalowe bezele. Trzeba jednak uważać na egzemplarze z naszego rynku, bo nadal jest sporo leżaków ze starych partii. Najbardziej "atrakcyjne" bezele występują w limitowanych wersjach SE, część z nich jest dostępna w Meranomie.

4. Myślę, że bezpieczniej będzie kupić przeszklony dekielek, niż bawić się w jego przerabianie ;) Znajdziesz je również w Meranomie. Wrzucałem kiedyś porównanie grubości dekielków: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/160553-poka%C5%BC-jak-odpicowa%C5%82e%C5%9B-swojego-ruska-zbi%C3%B3rzmodowanych-rosyjskich-i-radzieckich/page-17#entry2345522

 

 9z2NLDS.jpg

 

5ADmobG.jpg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @dodge66, temat sklepu Meranom jest mi znany od 2tyg studiuję ich stronę problem jest taki że nie uzupełniają wyprzedanych części a na pytanie dlaczego nie sprzedają wskazówek i części z serii SE odpisali "sprzedajemy je w zegarkach by więcej zarobić" :)

Świetne są te wskazówki z neptunów.. W najgorszym wypadku standardowe wskazówki potraktuje opalarką czy inna lutownica bo imo każdy kolor będzie lepszy od tego co jest. Nie wiedziałem że wahnik robią z mosiądzu..

 

Zastanawiam się nad modyfikacja dekielka, nie grawerowaniem jeszcze ale co można tam zepsuć..?

 

Te bezele standardowe najbardziej mi się podobają i mam mosiężne a chciałbym do 060 stalowy, może ma ktoś z Was niepotrzebny po rozsądnej cenie, może być używany..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejscie numer dwa - efekt finalny po zmianie koronki i juz z paskiem:

 

post-107466-0-55074700-1556611407_thumb.jpg

 

Wybaczcie mega profesjonalne tlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.