Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Kwiatek

Pokaż jak "odpicowałeś" swojego ruska! :) Zbiór zmodowanych rosyjskich i radzieckich.

Rekomendowane odpowiedzi

Oni zawsze kochali dolary, tak bardzo że wolą 15$ zamiast 1150 rubli - coś jak mój sąsiad który za skopanie ogródka woli pół litra niż 5 dych  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze kochali dolary, tak bardzo że wolą 15$ zamiast 1150 rubli - coś jak mój sąsiad który za skopanie ogródka woli pół litra niż 5 dych -_-

To jasne, ale widzisz Paweł to u nich działa w obie strony, no chyba że kurs rubla tak skacze

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 np. szklany dekielek 15 USD, to około 850 rubli, a gdy ustawisz cenę w rublach to 1150?! 

Ciekawe czy można do koszyka dodawać niektóre pozycje w rublach a inne w $?  :P 

 

PS. szklany dekielek zamówiłem na komandirskie.com bo podobno ma prawie taką wysokość co standardowy (+0,6mm) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy można do koszyka dodawać niektóre pozycje w rublach a inne w $?

 

PS. szklany dekielek zamówiłem na komandirskie.com bo podobno ma prawie taką wysokość co standardowy (+0,6mm) :)

Oki, dzięki. Co do kombinacji rubel i dolar, już ich elektronowy mózg do tego nie dopuści. Słowem "bez vodki nie razbierioż"

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając chwilę wolnego, usunąłem farbę z zagłębień bezela. Dopiero na zdjęciu zauważyłem, że muszę je jescze wypolerować. Na żywo błyszczą się prawie tak samo jak reszta.

post-90507-0-66983600-1522504997_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ekstra. Całość stalowa wraz z bransoletą wygląda bardziej nowocześnie i stylowo niż oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Jakoś mnie raziła ta farba, szczególnie czerwona (żeby jeszcze była taka sama jak na sekundniku...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "pimp my Amphibia".  :P

 

post-94542-0-06544800-1523790439_thumb.jpg

 

Już się nie mogę doczekać na przeszklony dekiel.  :)


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Sam malowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam malowałeś?

Jasne. Kwadrans roboty.

 

post-94542-0-44396300-1523869382_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Odważnie, ja bym zdjął. :P

Pomysł fajny. Może zapożyczę. :)

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja bym się pokusił o zostawienie tego dolnego ringu a pomalowanie tylko wewnątrz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbiłem się o brak narzędzia, okazało się że żaden z moich wkrętaków nie łapie... trzeba sobie było radzić. ^_^  Jakby się udało zdjąć rotor, to kwestia zamaskowania rantu albo wnętrza jest już prosta. Wiele zegarków ma barwione tą czy inną metodą rotory, mam nadzieję że będzie ładnie migotał przez szybkę.  :)      


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do praktyków, bo w internatach co strona, to inna opinia. :unsure: Bezel od SKXa podchodzi p&p do Amfibii z kopertą "100"? 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli chyba wkładkę do bezela, a nie cały bezel? Wkładki do SKX007 pasują do bezeli Murphy'ego które pasują do koperty 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytam o wkładkę, czy o bezel? Rozumiem z tego, że bezel nie pasuje?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie próbowałem, ale wydaje mi się że jest to technicznie niemożliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytanie było do praktyków.  :P


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@4palce, niestety bezel od SKX'a nie pasuje do żadnej Amfibii. Trzeba zdobyć dedykowany bezel i wtedy można wybierać spośród setek wkładek :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, chociaż w sumie te z Meranomu wychodzą kwotowo podobnie... myślę o tych.

 

post-94542-0-79242100-1524465071.jpg post-94542-0-75443300-1524465078.jpg post-94542-0-88121900-1524465090.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Pamiętaj że w rublach wychodzi taniej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Pamiętaj że w rublach wychodzi taniej. ;)

Na pewno to działa? Sprawdzone?! Bo ja słyszałem, że jak wybierasz państwo dostawy to i tak przewalutowuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym meranom kontakt jest jakiś normalny czy ja mam pecha?

 

Na szczegółowe pytania odpowiedź w dwóch słowach:

 

not in stock

not exact date

sorry, not exact date

 

Na pytanie o listę, zapisy, subskrypcje, mailing:

 

you can subscribe to waitlist on product page

 

> I can not find this product in your shop. How can i subscribe? Can you send me a link?

 

sorry, not on site now :(

 

> You didn't answer questions - will or will not this watch be restocked?

 

i dont know

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja miałem z nimi podobnie ;)

Może nie lubią Polaków?! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.