Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Oj uwierz że kupę młodych nie zna 🤗🤗🤗

To oznacza, że nie są miłośnikami kina :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

To akurat nie Buster Keaton, lecz Harold Lloyd w słynnej scenie z filmu "Jeszcze wyżej" ;) A w filmie tym używa kieszonkowego Elgina.

Mea culpa  przyznaje sie 😁😁😁 a czemu mi się tak ubzdurało 🤔🤔🤔 

harold-lloyd-in-safety-last-clock-stunt-vintage-1996-poster-24-x-34-posters-prints-visual-artwork-169_535x.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

To akurat nie Buster Keaton, lecz Harold Lloyd w słynnej scenie z filmu "Jeszcze wyżej" ;) A w filmie tym używa kieszonkowego Elgina.

Poprawiłem co by nie wprowadzać w błąd 🤗🤗🤗

Toshirō Mifune 🤗🤗🤗

IMG_1095.jpg

i Akira Kurosawa 🤗🤗🤗

EUhZ1DuWsAocMsK.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TomcioMiki napisał(-a):

Mea culpa  przyznaje sie 😁😁😁 a czemu mi się tak ubzdurało 🤔🤔🤔 

 

 

:) Każdemu może się zdarzyć pomylić - po pierwsze dlatego, że to gwiazdy sprzed stu lat, po drugie - Lloyda, Keatona i Chaplina często się ze sobą zestawiało, porównywało. Każdy z nich był jednak inny - bohater Chaplina moralnie triumfował, ale nigdy nie osiągał tego, czego pragnął (wyjątkiem jest "Gorączka złota"), bohater Keatona nie uśmiechał się, a zwycięstwa zawsze miał "doprawione" poczuciem samotności i goryczy. Lloyd zaś nie był tak refleksyjny i najpełniej realizował mitologię amerykańskiego snu - szybko, bezczelnie, na sam szczyt :) Każdego z nich lubię.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

:) Każdemu może się zdarzyć pomylić - po pierwsze dlatego, że to gwiazdy sprzed stu lat, po drugie - Lloyda, Keatona i Chaplina często się ze sobą zestawiało, porównywało. Każdy z nich był jednak inny - bohater Chaplina moralnie triumfował, ale nigdy nie osiągał tego, czego pragnął (wyjątkiem jest "Gorączka złota"), bohater Keatona nie uśmiechał się, a zwycięstwa zawsze miał "doprawione" poczuciem samotności i goryczy. Lloyd zaś nie był tak refleksyjny i najpełniej realizował mitologię amerykańskiego snu - szybko, bezczelnie, na sam szczyt :) Każdego z nich lubię.

Ja też 🤗🤗🤗 Bardzo lubiłem oglądać program Stanisława Janickiego "W starym kinie"  szkoda że teraz nie ma nic takiego 🤔🤔🤔

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki programom takim jak "W starym kinie" czy "Perły z lamusa"/"Perły w południe" miałem okazję obejrzeć wiele klasycznych filmów. I wydaje mi się, że to właśnie dlatego, że takich programów dzisiaj nie ma wielu młodych ludzi nie zna klasyki kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, alleck napisał(-a):

Dzięki programom takim jak "W starym kinie" czy "Perły z lamusa"/"Perły w południe" miałem okazję obejrzeć wiele klasycznych filmów. I wydaje mi się, że to właśnie dlatego, że takich programów dzisiaj nie ma wielu młodych ludzi nie zna klasyki kina.

 

5 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Ja też 🤗🤗🤗 Bardzo lubiłem oglądać program Stanisława Janickiego "W starym kinie"  szkoda że teraz nie ma nic takiego 🤔🤔🤔

 

W RMF Classic w sumie mojej ulubionej stacji bodajże o godzinie 16:30 w każdy piątek "leci" Odeon Stanisława Janickiego. Także można i dziś przynajmniej posłuchać o kinie. 

Młodzi nie znają klasyki kina, bo to ich zwyczajnie nie interesuje. Interesują się za to wszechobecnym gównem dostępnym m.in. na YT pt "zjadłem kebaba, piekło dwa razy"...


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

 

 

W RMF Classic w sumie mojej ulubionej stacji bodajże o godzinie 16:30 w każdy piątek "leci" Odeon Stanisława Janickiego. Także można i dziś przynajmniej posłuchać o kinie. 

Młodzi nie znają klasyki kina, bo to ich zwyczajnie nie interesuje. Interesują się za to wszechobecnym gównem dostępnym m.in. na YT pt "zjadłem kebaba, piekło dwa razy"...

Smutne 🥺🥺🥺 ja mojego młodego zaszczepiam fajna muzyka i regularnie do kina chodzimy czasami teatr 🤗🤗🤗

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brittany Murphy miała 32lata

Shutterstock_521976t.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Rafael Leao i Mike Maignan, piłkarze AC MILAN. Jakieś wprawne oko rozpoznaje mimo "średniej" fotki..?  :)

 

 

Mam naprawdę dużą tolerancję dla ekstrawagancji modowych. Samemu zdarza mi się założyć coś nieco mniej oczywistego, ale dotyczy to ubrań casual/free time (sporadycznie) czy wręcz sportowych. Natomiast to co prezentują ci panowie (zapewne z topowych domów mody) to jest dramat - wieś tańczy i śpiewa udająca elegancję. Masakra. To mogą założyć tylko zamożni Murzyni 🙊🤦🏻‍♂️

PS. zegarków nie rozpoznaję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Rafael Leao i Mike Maignan, piłkarze AC MILAN. Jakieś wprawne oko rozpoznaje mimo "średniej" fotki..?  :)

 

407806923_122103586946137796_8105859051976853519_n.thumb.jpg.78e3ee1d3f9f6668152fad8696b41726.jpg

Ten w spódnicy plisowanej ma zapewne jakiego Rolka.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Ten w spódnicy plisowanej ma zapewne jakiego Rolka.

🤣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Valygaar napisał(-a):

Mam naprawdę dużą tolerancję dla ekstrawagancji modowych. Samemu zdarza mi się założyć coś nieco mniej oczywistego, ale dotyczy to ubrań casual/free time (sporadycznie) czy wręcz sportowych. Natomiast to co prezentują ci panowie (zapewne z topowych domów mody) to jest dramat - wieś tańczy i śpiewa udająca elegancję. Masakra. To mogą założyć tylko zamożni Murzyni 🙊🤦🏻‍♂️

PS. zegarków nie rozpoznaję ;)

 

Jasne, przeciez biali narodowcy w zyciu by sie tak wiesniacko nie ubrali...
spacer.png

 

Od razu widac klase, nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na popcorn?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff.

Bo myślałem, że wątek dostanie kilka dni urlopu. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Jasne, przeciez biali narodowcy w zyciu by sie tak wiesniacko nie ubrali...
 

 

Od razu widac klase, nie? 

Wydajesz się być inteligentnym człowiekiem i mam przeczucie, że właściwie zrozumiałeś moje intencje, jak również że rozumiesz różnice między szeroko rozumianym ubiorem folklorystycznym a klasyczną męską elegancją ;)

Więc jeśli masz ochotę na ping-ponga, to nie ze mną ☮️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Jasne, przeciez biali narodowcy w zyciu by sie tak wiesniacko nie ubrali...
 

 

Od razu widac klase, nie? 

Ci panowie, że się tak wyrażę, mają na sobie niejako strój (uniform) roboczy - no taka praca, tudzież hobby 😂. Natomiast Leao i Maignan swoje outfity założyli prywatnie, raczej niezmuszani okolicznościami czy też charakterem eventu, jak mniemam 😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Moim zdaniem, to zegarek naręczny!  :D  ;)

To wiem,  jakiś tam ma 😁😁😁

Złoty a skromny 😁😁😁

Screenshot_2023-12-06-13-59-39-93_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Jasne, przeciez biali narodowcy w zyciu by sie tak wiesniacko nie ubrali...
spacer.png

 

Od razu widac klase, nie? 

Paweł możesz wyjaśnić Twoją definicję narodowca? Bo wydaje mi się, że bardzo mylisz pojęcia 😕

 

MJ.jpg

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.