Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Prawacy, lewacy - ważne, żeby było "cacy".   ;)

 

0_1_103876_Rasistowski_pieprz__przez_Przemoo9.jpeg.8774f448360070df808b5b6bbe19fc1b.jpeg

7 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Straszny rasista musiał być z tego Żyda Tuwima 😕

 

Kanye blisko NOP..?  :D  ;)

 

https://www.forbes.com/sites/maryroeloffs/2023/11/29/kanye-west-performs-antisemitic-lyrics-in-dubai-reigniting-backlash-after-earlier-remarks-cost-him-billions/?sh=4ba437bd3332


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Szczerze?

 

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Admof napisał(-a):

słowo murzyn już dawno jest uznawane za rasistowskie, prawacy jak zawsze zacofani

 

A jak długo to jest dawno?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

 

Tak się składa, że regiony to kultura i kolor skóry. Nawet u nas w Kraju Ślązaczki różnią się od Mazowszanek.

Naturalnie mamy w Juesej kupe fajnych nygusów ze spodniami w kostkach i naśladujących ich upośledzonych białasów. Tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że naśladownictwo rasowe skończyć się dobrze nie może, zwłaszcza, jeśli silniejsza naśladuje słabszą. Od razu dodam, że rasa żółta, jest inteligentniejsza.

 

Gdybym urodził się w afrykańskiej wiosce to był bym białym afrykańskim Zulusem z sianem na ptaku; bezguściem w europie, za to na wsi największy wariat z dzidą i skórą z lamparta.

Gdyby czarnoskóry urodził się w polskiej wiosce, to przynajmniej by nie rabował. Środowisko mu na to nie pozwoli. Chyba, ze sąsiadowi krowę na pole minowe wygonić, a to inna sprawa...
Tak to stereotypy, ale za nim mnie osądzisz; spójrz do statystyk. Jak będziemy tacy na siłę poprawni politycznie, to niedługo czeka nas masa niespodzianek.

 

A teraz zagadka.
 

Podaj z głowy, nie szukaj; choć jednego czarnoskórego projektanta mody, ale takiego rozpoznawalnego dla przeciętnego Kowalskiego. Nie ma? Pustka?

Podaj z głowy jednego słynnego zegarmistrza?

Kolor skóry to nie tylko gust i jego brak, ale również możliwości intelektualne. Dlatego m.in.Azjaci przodują w elektronice. I nie ma o co się denerwować. Tak jest i tyle.

 

Aby jakiegoś moderatora nie poniosło:

IQ_EV_100_85_SD_15.png.e823052bddd1fa0f9afe21b5ba80d441.png

 

 

Wiesz dlaczego masz w Szwajcarii ten upragniony spokój? No właśnie mówiłeś jacy tam są ludzie, chyba nawet w rozmowie telefonicznej. Niestety jest to cena, za spokojne życie.

Nie bądźmy na silę poprawni, bo to właśnie Marks powiedział "wystarczy popierać demokrację, aby wprowadzić komunizm" Cała ta poprawność to jedno z narzędzi do zniewolenia człowieka. Bo dziś wiemy co wolno, a czego nie wolno. Ale jak zmieni się mądrość etapu, to władza uzna, że sama myślozbrodnia jest już karana.
Warto poczytać m.in. pamiętniki Mieczysława Jałowieckiego "Na skraju Imperium" a to cytat oficera brytyjskiego wywiadu z okresu rewolucji bolszewickiej w Pietrogrodzie (Sant Petersburg) "komunizm jest najlepszym sposobem na zdobycie władzy przez mniejszość nad większością".
Jak my się tak będziemy poddawać i na siłę będziemy cool gośćmi, którzy nie daj Boże napiszą, że statystycznie murzyni to bezguścia, to nas już nie ma.

Ja wiem Pawle co masz na myśli. Ale "Nie idźcie tą drogą Jarosławie Kaczyński... Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą..."

EDIT.

Puenta; bo zapomniałem.

Tutaj nie chodzi o to, że ktoś ocenia kogoś pod kątem koloru skóry; tylko samej statystyki jak również ekstrawagancji, na którą inni sobie nie pozwolą; popatrz na raperów...
" laczenie tego z kolorem skory jest zwyczajnie zacofane i rasistowskie" Takich stwierdzeń powinniśmy unikać, bo za chwilę, za słowo murzyn człowiek będzie cięgi zbierał, bo językoznawcy stwierdzili, iż słowo to ma negatywne konotacje. To jest WARIACTWO!!!

 

 

 

Wow... Jeszcze troche a zaczniesz przytaczac Nietzchego, a pozniej Mein Kampf... 🤦‍♂️ a na koniec sie dowiemy, jak bardzo biali sa zaawansowani...
Fuj, az mi sie komentowac nie chce tych bzdur

 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Wow... Jeszcze troche a zaczniesz przytaczac Nietzchego, a pozniej Mein Kampf... 🤦‍♂️ a na koniec sie dowiemy, jak bardzo biali sa zaawansowani...
Fuj, az mi sie komentowac nie chce tych bzdur

 

Zabrakło argumentów, to wpychamy delikwenta w ramy rasisty, tym samym zamykając dyskusję. Jasne tak też można.

Z tym "Main Kampf" to nawiązanie do "Woli mocy"?

W przeciwieństwie do Nietschego nie twierdzę, że liczy się interpretacja, a nie fakt.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość 😡😡😡 

 

Casio_WS210H_Gunman_Movie_Sean_Penn.jpg

Sean Penn i Casio 

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wow... Jeszcze troche a zaczniesz przytaczac Nietzchego, a pozniej Mein Kampf...  a na koniec sie dowiemy, jak bardzo biali sa zaawansowani...
Fuj, az mi sie komentowac nie chce tych bzdur
 

Zakończenie dyskusji poprzez reductio ad hitlerum… tego bym się tu nie spodziewał.
 
Wow... Jeszcze troche a zaczniesz przytaczac Nietzchego, a pozniej Mein Kampf...  a na koniec sie dowiemy, jak bardzo biali sa zaawansowani...
Fuj, az mi sie komentowac nie chce tych bzdur
 

Zakończenie dyskusji poprzez reductio ad hitlerum… tego bym się tu nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rafi napisał(-a):


Zakończenie dyskusji poprzez reductio ad hitlerum… tego bym się tu nie spodziewał.
Zakończenie dyskusji poprzez reductio ad hitlerum… tego bym się tu nie spodziewał.

 

 

Czy to oznacza, ze argumentum ad hominem, ktorego uzyl Łukasz sie spodziewales? 🤔

Mysle, ze nie jest to ani miejsce, ani nie mam czasu, ani checi, udowadniac rasistom, ze nimi sa.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filozof white power się znowu odpalił i walczy z lewactwem xD.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nicon napisał(-a):

Filozof white power się znowu odpalił i walczy z lewactwem xD.

Lubię Twoje posty. Są przesiąknięte infantylizmem. Za każdym razem gdy je przeczytam; myślami wracam do beztroskich czasów młodości :)

Jak się dalej będziesz starał, to w nagrodę wyślę Ci Kinder Niespodziankę.

 1 godzinę temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

Czy to oznacza, ze argumentum ad hominem, ktorego uzyl Łukasz sie spodziewales? 🤔

Mysle, ze nie jest to ani miejsce, ani nie mam czasu, ani checi, udowadniac rasistom, ze nimi sa.

"Najczęściej za ad hominem uznaje się argument związany z jakimś rodzajem ataku na osobę przeciwnika w dyskusji w celu podważenia jakiegoś jego twierdzenia"  Kiedy? Poka mnie to palcem.

 

 

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek Philippe Nautilus Chronograph 5980/1AR-001

sylwester.png

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie dyskusji poprzez reductio ad hitlerum… tego bym się tu nie spodziewał.
 
Zdumiewająco łatwo przychodzi koledze wydawanie wyroków, określanie winy, przyklejanie innym łatek morderców za kółkiem lub zacofanych rasistów czy teraz sympatyków nazistów. Taki sam betonowy fundamentalizm tylko od drugiej strony, pod maską nowoczesności i tolerancji. Nie widzę tu tolerancji, wręcz przeciwnie, tylko narzucanie własnych poglądów i dyskredytowanie tych którzy mają odmienne. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

Patek Philippe Nautilus Chronograph 5980/1AR-001

sylwester.png

Takie posty to lubię. A nie ciągłe pierdolenie o Szopenie, Schopenchauerze czy innych filozofach. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charlize Theron i Rolex Deep-Sea

f9a92e0999cef25360f8fa46495f012f.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orlando Bloom z najnowszym "The Chocolate AP".

6a29306b1cc6753447e1e516d87d6d22.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Takie posty to lubię. A nie ciągłe pierdolenie o Szopenie, Schopenchauerze czy innych filozofach. 

I ja lubię, ale nie może być tak, że oceniając czyjś styl określa się daną grupę rasistami. To nadużycie i to duże.

Specjalnie dla Ciebie, bo wiem, że lubisz Tenis.

Gerald Charles GC Sport Clay

HH.png.4b5fcb2ad14c63bdda843e16719f9196.png

Hubert Hurkacz


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

I ja lubię, ale nie może być tak, że oceniając czyjś styl określa się daną grupę rasistami. To nadużycie i to duże.

Specjalnie dla Ciebie, bo wiem, że lubisz Tenis.

Gerald Charles GC Sport Clay

HH.png.4b5fcb2ad14c63bdda843e16719f9196.png

Hubert Hurkacz

Ja staram się nie oceniać innych. Czytam, analizuję i wrzucam typa do odpowiedniej szuflady, po cichu, bez głoszenia moralnej degrengolady. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TomcioMiki napisał(-a):

Charlize Theron i Rolex Deep-Sea

f9a92e0999cef25360f8fa46495f012f.jpg

Dla takich zdjęć (zegarków oczywiście....) warto zaglądać do tego wątku. Za to z pewnością nie warto dla dyskusji niektórych (co zostawiam pod rozwagę szanownym oponentom) toczących bój o tym czym jest rasizm a czym nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conor i Ronaldo na niedawnej gali bokserskiej w Rijadzie.
736f2f4dd380db589e7bd5a52bbbaef7.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

Podaj z głowy jednego słynnego zegarmistrza?

 

Nazwisko Dufour coś Ci mówi?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Jan napisał(-a):

 

Nazwisko Dufour coś Ci mówi?

Dajcie sobie spokój 🤗🤗🤗 

IMG_20231230_103534.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.