Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Wolf

Pokażmy swoje Orienty Sea King i King Diver

Rekomendowane odpowiedzi

Bang!00f166bba8d03fbafbd63aad5f34b414.jpg

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny odcień tarczy, nie jestem tylko pewien co do wskazówek ;) nie spotkałem się z tak smukłymi w tym modelu

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

Wydają się być OK - tak przynajmniej sądzę w porównaniu z innymi zdjęciami z forum. ;) Ręki jednak nie dam sobie uciąć. A co do odcienia to chyba niebieski ciut ładniejszy. :)

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście najbardziej podobała soę wersja z czarną tarczą, którą kiedyś miałem.

 

A tu nowy nabytek - ładnie się mieni tarcza na niebiesko pod światło, choć trudno to uchwycić791802347ed2ce2ce9a3ffd82a4cae44.jpg

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to hinduska pisanka poskładana z produkowanych przez hindusów podzespołów.. stąd też NOS.. Tarcza jest z Orienta Sea King, który powinien być w innej kopercie, z tą tarczą zwyczajowo występują też inne wskazówki..

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi cos skladakiem smierdzi. Mam Orienta world diver i jakosc wykonania jest na zgola wyzszym poziomie niz tego tu. Zeby dojsc do takiego wniosku musialem jednak troche go ponisic i sie opatrzec. Nie mniej mechanizm ma orienta, czyli nosic, nie narzekac, moze tylko wypadaloby zaznaczyc raz na jakis czas, ze to nie do konca ori. Pozdrawiam, Wolf i gratuluje naprawdę fajnego stadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były jeszcze inne kolory w pierwszej serii. O ile się orientuję, te z dniem miesiaca i tygodnia po prawej stronie stronie to byl pierwszy wypust. Później rozbili to ns dwie strony tarczy, które byly juz tylko czarne. Najrzadsza z najrzadszych byla jubileuszowa tarcza z mapą świata, żółto-niebieska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani to Sea King, ani King Diver, ale odświeżyłem ostatnio swojego starocia World Divera, pasuje do tematu starych niby-diverów Orienta :)

Wspaniały Worldtimer :) Poluję na takiego, ale ciężko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez przekonania kupiłem na allegro i raczej z myślą ze pójdzie dalej zostawiając po sobie kilka złotych ale ....Nie pójdzie :) Zakochałem się i jak to się mówi "z ręki nie schodzi" już 3 tygodnie. Może bez specjalnej napinki i polowania ale to na pewno nie ostatni :) Jest świetny!

post-49869-0-78447200-1550968313_thumb.jpg  post-49869-0-57335700-1550968306_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo ładny stan i super dobrany pasek ;) Mnie KD urzekły już dawno - świetny design i dwie koronki za przyzwoitą cenę

 

PS dbaj o plexi, żaden majster ich nie ma na zmiane w PL, są tylko na zatoce za grube dolce

 

__________

[url=https://www.instagram.com/prz.wil/]

Edytowane przez Wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wspomogę trochę temat i wrzucę swojego oriencika;)

post-77725-0-17823500-1562424260_thumb.jpg

Edytowane przez As82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez przekonania kupiłem na allegro i raczej z myślą ze pójdzie dalej zostawiając po sobie kilka złotych ale ....Nie pójdzie :) Zakochałem się i jak to się mówi "z ręki nie schodzi" już 3 tygodnie. Może bez specjalnej napinki i polowania ale to na pewno nie ostatni :) Jest świetny!

attachicon.gifORIENT KING DIVER.JPG  attachicon.gifDSC09662.JPG

 

To chyba najładniejsza wersja, tak według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mu na tym pasku ;)

__________https://www.instagram.com/prz.wil/

Miał różne ubranka ale ostatnio chyba udało mi się w końcu przypasować takie na stałe. Edytowane przez As82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy coś wiecie odnośnie numerów

na tarczy, obejrzałem wszystkie tu zamieszczone modele i w żadnym nie widziałem zeby po napisie JAPAN była literka M chyba ża gdzieś indeks przysłonił, co ona mogła oznaczać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się do wątku. post-92558-1552564399,7726_thumb.jpegpost-92558-1552564405,4427_thumb.jpeg

Edytowane przez abir

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.