Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarek kieszonkowy raz pracuje raz nie Dlaczego

Dziwna praca kieszonkowca Zegarek kieszonkowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bos_kg

bos_kg
  • Nowy Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 09:21

Cześć Wszystkim odkopałem zegarek kieszonkowy elektroniczny i kiedy złoże baterie chwile pracuje i staje, po czym wystarczy koronkę wyciągnąć na jakiś czas i po tym zegarek pracuje znowu na chwile nie znam przyczyny, ze tak pracuje a chciał bym go czasami do garnituru uszykować poradźcie coś, jak bym miał narzędzia i wiedze zmienił bym mechanizm ale obawy popsucia są.

IMG_20180328_094717.jpg

IMG_20180328_094842.jpg

• 0

#2 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 9597 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 09:41

Coś z mechanizmem - to bardzo tanie Chińskie zegarki bardzo słabej jakości - zegarmistrz wymieni mechanizm albo przeczyści styki i powinien chodzić - tylko czy to się będzie opłacało? Za 100-150zł można kupić bardzo ładną starą pięknie zachowaną mołnię - taki zegarek ma już w sobie to "COŚ" ten to raczej przyczyna uczuleń 

Sorry za szczerość ale te zegarki niestety takie są

• 0

#3 bos_kg

bos_kg
  • Nowy Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 10:10

Tak ja to rozumiem dowiem  się u zegarmistrza czy warto coś działać a i czy może mechanizm nakręcany dać, tez teraz wpadłem na pomysł by zrobić ładny stojak z miejscem na powieszenie takiego zegarka, i gdzieś na biurku postawić ładnie by wyglądało jako ozdoba i by godzinne odmierzało.

• 0

#4 dariusz chlastawa

dariusz chlastawa
  • Stowarzyszenie
  • 7872 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 14:48

to okropieństwo nie mające nic wspólnego poza nazwą z zegarkiem .. kup jak Kolega radzi za 200 zł jakiś mechaniczny a toto do kosza 

• 0

#5 Jędrula.wawa

Jędrula.wawa

rien ne va plus

• Użytkownik
  • 1198 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 16:38

Tak ja to rozumiem dowiem się u zegarmistrza czy warto coś działać a i czy może mechanizm nakręcany dać, tez teraz wpadłem na pomysł by zrobić ładny stojak z miejscem na powieszenie takiego zegarka, i gdzieś na biurku postawić ładnie by wyglądało jako ozdoba i by godzinne odmierzało.

Sam widzisz, że mechanizm jest do sempiterny a koperta to odlew z szajsmetalu. Szkoda zachodu a i ozdoba to wątpliwa. Posłuchaj kolegów i zainwestuj w ZEGAREK :rolleyes:

Użytkownik Jędrula.wawa edytował ten post 29 marzec 2018 - 16:38

• 0

#6 bos_kg

bos_kg
  • Nowy Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 17:50

Dzięki za rady jestem osoba która nie wyrzuca nie marnuje niczego, jak naprawa przewyższy zakup nowego to zrobię z czasem na pewno jak radzicie, poza tym obecny na coś wykorzystam.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zegarek kieszonkowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych