Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

paulinak

Opłacalność zakupu Maurice Lacroix Pontos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam możliwość zakupu nowego zegarka Maurice Lacroix Pontos PT6388-SS001-330-1

 

Chciałabym zapytać czy cena 5000 zł za ten zegarek jest ceną okazyjną? Czy w przypadku sprzedaży za 1-2 lata jego wartość dużo spadnie?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek jest nowy, oryginalny, do tego ma papiery potwierdzające jego pochodzenie, to cena jest atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Dzisiaj na bazarku nie sprzedałbyś go za 4,5K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak i wiele innych zegarków których oferty na bazarku  się atrakcyjne

 

mimo wszystko 5k to dobra cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 5k warto, odsprzedasz spokojnie ze stratą jakieś 15% na moje oko, no chyba że go zajeździsz jakoś masakrycznie. Konrad pewnie sprzedał sporo mechanicznych chrno w tym budżecie, że takie stwierdzenie rzucił i to pewnie MLi. Tych zegarków praktycznie nie ma na bazarku, nie wiem skąd wysnuł taką teorię. Ja sprzedałem miesiąc temu nowiutkiego S Divera na gumie, zainteresowanie zegarkiem spore, dostałem ile chciałem za niego. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za wasze spostrzeżenia, będę musiała jeszcze się zastanowić - chętnie poznam dalsze przemyślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta promocja???

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, obniżka 70%. Tylko brać :).

Co do pytania o opłacalność zakupu to zawsze stracisz, czasem wiecej czasem mniej... ale z reguły więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam o linka, ktorego wrzuciles mydealz....coś tam.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On lezy na chrono24 kupe czasu. Ten sam sprzedawca.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem wielkim miłośnikiem ML i też uważam ,że warto.Właśnie kupiłem kilka dni temu na chrono24 od ww sprzedawcy pontosa S divera na gumie za 990 Euro , zegarek nie odstaje jakością od mojej PO i według mnie również JR nawet tych z własnymi werkami.Jak zegarek się podoba to zawsze warto i w pl chyba dość łatwo i dobrze się sprzedają ML...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko Ci poszło G. z tym ML :) Łatwo odsprzedać, o ile dobrze się kupi. Po zakupie w cenie salonowej, strata przy odsprzedaży może powodować palpitacje serca. Nie mniej, autor wątku dużo nie straci przy zakupie tego konkretnego chrono.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tego ML czaiłem się dość długo... , na początku w 2015 r. ceny były wystrzelone wysoko bo prawie 12 k ale jak to bywa z tą marka i wieloma innymi starsze kolekcje można śmiało wyhaczyć właśnie za 30-35 % ceny sugerowanej i wtedy jest to świetny zakup.Czas pokaże czy mi się nie znudzi ale biorąc pod uwagę prosty design i brak fajerwerków myślę ,ze zostanie ze mną na stałe.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez wujek1978
      Cześć,
       
      jestem zainteresowany zakupem tego Maurice Lacroix Pontos S. W Polsce najniższa cena z jaką się spotkałem to 10,5 k. Proszę Was o pomoc w potwierdzeniu autentyczności i podzielenie się opinią o sprzedawcy (jeżeli macie wiedzę). Będę też wdzięczny za opinie dotyczące zakupów za pośrednictwem chrono.24. Link do aukcji poniżej. 
       
      https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/maurice-lacroix--pontos-s-pt6008-ss002-332--neu--ovp--id7524846.htm
    • Przez Siamorek
      Witam,
      mam pytanie o autentyczność zegarków Maurice Lacroix Masterpiece Roue Carree Seconde z załączonego zdjęcia. 


    • Przez Tomczaa
      Dzień dobry,
       
      Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu zegarka do garnituru. Wspomniany zegarek obecnie pojawił się  na holenderskiej stronie 
       
      http://www.ibood.com/sports-fashion-pl/pl/product-specs/44237/160271/mski-zegarek-pontos.html
       
      i jest w promocji z około 6000 na 3000. Czy warto zainteresować się nadal tym zegarkiem czy może już ma stary mechanizm i w nowszym modelach jest zastąpiony nowszymi, lepszymi itd - tutaj jestem kompletnym laikiem więc proszę nie bijcie .
       
       
      Dodatkowe pytanie ten zegarek według opisu ma:
      - Typ mechanizmu: automatyczny
       
      Czy ja ten zegarek będę musiał nakręcać czy działa on zupełnie sam? 
       
      Może coś innego obecnie wartego zainteresowania znajdę na czarnym pasku z czarną tarczą? 
       
      Dziękuję za zainteresowanie 
    • Przez WIKO73
      Witam,
       
      po kilkumiesięcznych dywagacjach moje zainteresowanie skupiło się na dwóch modelach.
      Pierwszy wybór to ML Pontos (41 mm, ETA 2897, rezerwa chodu - cena rynkowa ok. 9000 PLN) drugi to TH Monaco, którego jedyną dla mnie  wadą jest kwarcowy werk (cena rynkowa 6990 PLN )
      Serce przemawia za Tagiem (lubię beczkowate kształty no i kultowy design MONACO, rozum zaś kieruje w stronę ML (nie gorsze wykonanie od TH, przyzwoita ETA 2897, wskaźnik rezerwy, luma, data, wszystko na czym mi zależy jest)
       
      Oba czasomierze mogę nabyć z cenie ok. 5000-5500 PLN
       

       

       
      Oba zegarki widziałem na żywo i wyglądają milion razy lepiej niż na renderach. ;-)
       
       
      Ciekaw jestem Waszych opinii  w kwestii wyboru.
    • Przez r0Za
      Witam serdecznie,
      od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu zegarka Maurice Lacroix i udało mi się znaleźć interesującą ofertę, jednak jako laik proszę Was, bardziej doświadczonych kolegów, o pomoc. Z tego co udało mi się znaleźć w necie, to ów zegarek wygląda na autentyk, jednak jak już mówiłem, liczę na to że Wasze bardziej doświadczone oko dostrzeże nieco więcej niż ja.
       
      Oto kilka zdjęć:

       
      Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.