Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Maurice Lacroix. Prezentacja Aikon Skeleton i Aikon Automatic

Rekomendowane odpowiedzi

Darku ,Pontosy które pokazujesz są niedostępne na tej stronie przecież.Specjalnie się zarejestrowałem żeby to sprawdzić.I jest to stara kolekacja z 2015 roku.Akurat takiego pontosta divera niedawno sobie kupiłem i masz rację za 30% ceny tyle tylko ,ze od dystrybutora w niemczech ( Chronoonline).Nie ma też na tej stronie żadnego przecenionego Pontosa , ceny są dokładnie takie jak w naszym Aparcie.

 

to była akcja na te wszystkie Pontosy przed 31 grudnia 2017 roku , w tej chwili już się z tego wycofali 

https://shop.mauricelacroix.de/de/all-timepieces/special-offer

 

Trudno też rzec,że model z przed dwóch lat jest stary ..

Nadal czekam na te oficjalne strony podanych przez Ciebie marek z cenami minus 70%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja wypowiedź to raczej przedstawienie postrzegania świata gdzie liczy się to co inni pomyślą. Gdzie ocena innego człowieka zależy od tego co on ma na sobie. Ja tak nie chcę postrzegać świata.

A zegarki to w 99,9% urządzenia użytkowe a nie dzieła sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie atakuj mnie za konformizm (bo tak to odbieram) tylko jeśli masz argumenty, śmiało broń bohatera tego wątku. W życiu, które sobie tak pięknie idealizujesz, też masz tendencje do tak łatwego poddawania się? :) Fakt, że Twoje podejście do zegarków jest bardzo "oldschoolowe" nie jest niczym złym, więc tak się nie zamykaj w sobie, nie projektuj i nie wywlekaj jakichś swoich niechęci do rzeczywistości, które są Twoją prywatną sprawą. Twoje podejście (do zegarków) jest nawet całkiem fajne jeśli mam być szczery i kojarzy się z najlepszymi dla zegarków czasami. Obecnie jednak to nie są IMHO urządzenia stricte użytkowe, bo każdy ma telefon, piekarnik, laptopa, deskę rozdzielczą w samochodzie, itp., itd., więc po co komu zegarek? Ja wybieram takie z historią, osiągnięciami i ogólnie szanowane i nie uważam, żeby to o mnie źle świadczyło.
 
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Obecnie jednak to nie są IMHO urządzenia stricte użytkowe, bo każdy ma telefon, piekarnik, laptopa, deskę rozdzielczą w samochodzie, itp., itd., więc po co komu zegarek? Ja wybieram takie z historią, osiągnięciami i ogólnie szanowane i nie uważam, żeby to o mnie źle świadczyło.

 

Trudno się z Tobą nie zgodzić. :huh:

Umiesz bronić swoich argumentów B)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że tak staram się postrzegać świat to Cię nie atakuję lecz przedstawiam swój punkt widzenia.

Przyjmijmy że firma zmieni politykę i powoli będzie budowała swój lepszy wizerunek i za 50 lat będzie na poziomie np.Rolexa to jestem przekonany że dla ówczesnych członków forum zegarkowego dzisiejsze "badziewie" będzie bardzo pożądanym zegarkiem.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę krzywdzące jest to co piszecie.

Maurice Lacroix nie należy do moich ulubieńców. Ale ma własny mechanizm ze stoperem, mechanizmy z naciągiem ręcznym, automatyczne, z ciekawymi rozwiązaniami i pomysłami (kwadratowe koło, tajemnicza sekunda, gravity)  w sumie chyba 14 własnych werków. Do tego jakość wykonania na przecież dobrym poziomie.  Ile młodych firm tak ma? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że ofertę Jomashop znam bardzo dobrze i śledzę co jakiś czas właśnie pod kątem Rolexa, dlatego stwierdzam, że piszesz bzdury i tworzysz opowieści z krainy mchu i paproci na potrzeby dyskusji.

Miałem na myśli submarinery.

 

Kilka tyg temu np.był submariner bi-color z 13,9 k na 7,9 k.USD.Według mnie zaden dziwoląg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.