Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Bazarek

To tylko prośba o wyjaśnienie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 waldy

waldy
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 05 kwiecień 2018 - 16:43

A ja lubię oglądać oferty i zdjęcia zegarków, nawet jak nie jestem bezpośrednio zainteresowany. Mam z tego powodu rozeznanie co do wartości czasomierzy i można pooglądać ładne zegarki. Mi tam wcale nie przeszkadza bazarek. B)

Oczywiście masz prawo.

Pooglądać ładne zegarki można też w "galerii" czy "jaki zegarek masz dziś na ręku" -  te wystawiane na bazarku nie koniecznie wszystkie są ładne - to zależy od talentu fotografa! Natomiast "rozeznanie co do wartości czasomierzy" to myślę, że nie koniecznie. Nie znamy faktycznej ceny sprzedaży a w wielu ofertach sam sprzedający potrafi zejść z pierwotnej ceny o kilkadziesiąt procent ! Sądzę, że ceny aukcyjne są bardziej miarodajne.

• 0

#22 spy

spy
  • Użytkownik
  • 919 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 08:11

Należałoby też usunąć zapisy których nie da się automatycznie (w ustawieniach portalu) kontrolować, czyli maks. 3 tematy i podbijanie co 48h.

Użytkownik spy edytował ten post 06 kwiecień 2018 - 08:11

• 0

#23 poiuyt

poiuyt
  • Użytkownik
  • 1415 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 14:47

Rozwiń :)

Może mam jeszcze nazwiska podać?

2 pierwsze z brzegu przykłady olewania regulaminu:

- pisanie przez modów w wątkach sprzedażowych informacji do sprzedającego w stylu: kupuję. Ja rozumiem, że to szybsze, ale inni użytkownicy nie mają takiej możliwości i muszą wysyłać PW.

- nagminne wystawianie aukcji grzecznościowych z danymi do innej osoby i dopiskiem, że ja nic nie wiem, proszę się kontaktować z tą osobą (w domyśle: za nic nie odpowiadam).

Użytkownik poiuyt edytował ten post 19 kwiecień 2018 - 14:48

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych