Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Casio g-shock GW - 300

casio g-shock gw300 g-shock gw-300 gshock gw300

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheKubizz

TheKubizz
  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 18:03

Witam wiarę!

Mam pytanie dotyczące czasomierze zawartego w temacie (G-shock GW-300), czy ktoś może mnie uświadomić dlaczego nie są one dostępne w sprzedaży? Ani nowe, ani używane (czy allegro czy olx - pustka), oraz podać orientacyjną cenę takiego zegarka? I ewentualnie powiedzieć trochę więcej o jego opcjach? Znalazłem w szafce mam go chyba od dobrych 10 lat, niestety jest znacznie za mały na moją łapę.

Z góry dzięki wielkie, poniżej zdjęcie o który dokładnie model chodzi.

Spoiler

Użytkownik TheKubizz edytował ten post 12 kwiecień 2018 - 18:03

• 0

#2 TomG80

TomG80

Tomek

• Użytkownik
  • 2460 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 22:02

Proszę, tu masz w zasadzie wszystko, co chciałbyś o nim wiedzieć. Jego premiera miała miejsce 16 lat temu, a średni żywot modelu w produkcji zazwyczaj nie przekracza 8-10 lat, dlatego nie znajdziesz go już raczej w sklepach. Model ciekawy, acz dziś jego design nie jest już najbardziej pożądany, dlatego też nie uświadczysz jego ofert sprzedaży zbyt często.

http://g-shiok.blogs...-solar.html?m=1
  • 0

#3 TheKubizz

TheKubizz
  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 22:39

Proszę, tu masz w zasadzie wszystko, co chciałbyś o nim wiedzieć. Jego premiera miała miejsce 16 lat temu, a średni żywot modelu w produkcji zazwyczaj nie przekracza 8-10 lat, dlatego nie znajdziesz go już raczej w sklepach. Model ciekawy, acz dziś jego design nie jest już najbardziej pożądany, dlatego też nie uświadczysz jego ofert sprzedaży zbyt często.

http://g-shiok.blogs...-solar.html?m=1

Dzięki bardzo za informację. Rozumiem, że co do sprzedaży zegarka - raczej nie ma to sensu? Lepiej zostawić sobie jako pamiątkę bo kwoty domyślam się, że nie powalają. Pozdrawiam.

• 0

#4 TomG80

TomG80

Tomek

• Użytkownik
  • 2460 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 22:43

Też tak myślę - w końcu to kawałek historii: pierwszy Wave Ceptor i Tough Solar w jednym zegarze. Zostawiłbym.
  • 0

#5 TheKubizz

TheKubizz
  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 23:08

Też tak myślę - w końcu to kawałek historii: pierwszy Wave Ceptor i Tough Solar w jednym zegarze. Zostawiłbym.

To zostawiam, szczególnie, że stan nóweczka łącznie z folią - może będzie początkiem kolekcji  B) . Dzięki wielkie za pomoc.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: casio, g-shock, gw300, g-shock gw-300, gshock gw300

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych