Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Dorian06

Klub Miłośników Zegarków TISELL

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety miałem takiego jednego Tisella że mu koronka zakręcona nie przeszkadzała aby puścił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam czarnego Marine Divera z datą i cyklopem. Kolejnego znajomego wkręciło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze trzeba zamówić? Chyba nie ma problemu z dostępnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak Roli :D

c1cefcc109e27bf983aba7ec68718fb6.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WEfbREL.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę moje spostrzeżenia. Moj aniversary ;) robi -20 s na dobę. Jestem wkuty, bo czytam, że inni mają max +/- 4! Dalej, juz dwa razy odkręciła mi się śrubka w ogniwie przy zapięciu i dwa razy zgubiłem śrubkę nie mówiąc o tym, że cudem nie zgubiłem zegara. Dobrze, że mam mały nadgarstek i zdjąłem 3 ogniwa po wyjęciu z pudełka. Teraz chodzi na nato i jest spokój ;). Co do szczelności to nie mam zastrzeżeń, jest dobrze. Zastanawiam się czy częsta kąpiel w basenie nie miała wpływu na historię z bransą?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę pochwalić, że mój Submersible robi -4, co w zasadzie jest wynikiem chronometru. Ale on został wyregulowany u fachowca jeszcze przez poprzedniego właściciela, to nie jest wynik "fabryczny". Natomiast bransoletę zdjąłem od razu i przerzuciłem się na pasek RAF, więc nie wiem, co ona może tam nawywijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że jak nie przykręcisz koła w aucie to nici z gwarancji jak odpadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że nic nowego nie słychać ostatnio, chciałbym zapytać, czy ktoś próbował użyć swojego Tisella jako podstawy do modyfikacji? Przykładowe zmiany to: wskazówki, może tarcza albo nawet dekiel z grawerem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodge66 ma po "tuningu" koperty przez Konrada.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że nic nowego nie słychać ostatnio, chciałbym zapytać, czy ktoś próbował użyć swojego Tisella jako podstawy do modyfikacji? Przykładowe zmiany to: wskazówki, może tarcza albo nawet dekiel z grawerem...

Mialem ochote na wskazowki snowflake lub inne ale nie znalazlem z luma c3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były te zdaje się dopieszczone przez polerkę krawędzi i zmianę satynowania, prawda? To świetna rzecz, ale polegająca na poprawieniu tego, co jest, ja natomiast od początku, kiedy zdecydowałem sie na zakup, myślałem o wprowadzeniu zmian. Ciekaw byłem, czy ktoś próbował. Wydaje mi się, ze przy tak dobrym werku i solidnie zrobionej reszcie, może to być extra podstawa pod customizację. Najchętniej zmieniłbym wskazówki na inny model "nurkowych" (proste albo krawat), ale szkoda mi lumy, w Submersible jest C3, absolutnie genialna, jedna z większych zalet tego modelu, współczesny Rolex może sie schować. Musiałbym dostać taką samą.


Widzisz Jerry, myślimy podobnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.