Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

slusar_o2

Seiko pepsi 38mm

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowałem na SKX'a Pepsi. Problem to mój mały nadgarstek, więc szukam Seiko 4205-015K z bezelem pepsi

Np. https://www.ebay.pl/itm/Vintage-Seiko-divers-watch-4205-MIDSIZED-38mm-x-44mm-PEPSI-Auto-Mod-OCT-1980-L95/123075696621?hash=item1ca7e217ed:g:qoQAAOSwR-ZZ1kAm

 

Jest to coś warte? Wiem, że to mod, jednak chyba nie najgorszy, czy jednak jestem zaślepiony chęcią posiadania :)?

A może lepiej kupić skx013 i założyć bezel pepsi z Chin? Sam już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz nadgarstek? Mierzyłeś wcześniej SKX009? SKX ma wymiary 42mm na 46-47 lug to lug więc nie jest w cale taki duży :) 

Zegarek z linku to już dosyć stary model, nie możesz do końca być pewnym wodoszczelności itp i nie jest taki tani. Jeśli faktycznie klasyczny 009 jest dla Ciebie za duży to zdecydowanie pomyślałbym o SKX013 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu SKX015? :) Jest jeden na OLX.

 

Jesteś pewny, że nie załapiesz się na standardowego? Ja mam 16,5 cm w nadgarstku i raczej nie powiedziałbym, że 009 wydawał się specjalnie duży. Ten 013/015 może wyglądać jak miniaturka. :)

 

No i spróbuj go najpierw zobaczyć na żywo bo to specyficzny zegarek. Ja byłem zakochany dopóki nie wyciągnąłem swojego zakupu z pudełka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem go niestety. Nadgarstek mam 16,5-17 cm, a dodatkowo jestem przyzwyczajony do zegarków ~35mm b/k, stąd pomysł na małego nurka.

Mam też starego Swatch'a Scuba 200 Irony i wydaje mi się on za duży. Poszukam po okolicy 009, może nie będzie jednak tak tragicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Orient Mako Pepsi. Jest jeden na bazarku ode mnie. Zerknij. Polecam bo super leży na mniejszych nadgarstkach

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

O, i to jest konkretna opinia! W razie czego na eglobal 009 jest wciąż dostępny za ~650 PLN. :)

 

 

A skoro Tarant przysypia, to dodam tylko nieśmiało, ze mam Citroena Xsarę tanio do sprzedania. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na massdropie się pojawiły (007, 009 i 013) za 184 USD z przesyłką.

Mogę prosić o linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.