Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

laszlo123

ATLANTIC Seasport / porada.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 
Jestem tutaj nowy. Chciałbym zapytać was o opinie na temat zegarka  ATLANTIC Seasport 87466.42.45 .
Chcę zakupić ten zegarek, bardzo mi się podoba jednak chce żeby to był porządny mechanizm a nie do końca znam się na tym dlatego chciałem zapytać fachowców o opinie.
Boli, że jednak kwarc jednak mam słabość do zegarków na bransolecie, a automaty są drogie lub po prostu na pasku. Z tego co czytałem opinie sa podzielone o tej marce, znana chyba głownie w Polsce, poza granicą mało znana, tak mi się wydaje. 

Pozdrawiam.

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek na bransoletę można wymienić. To raz. W tej cenie powinieneś znaleźć automat Orienta albo Seiko. To dwa. Po trzecie zastanów się czy potrzebne Ci jest chrono. Po czwarte z kwarców taniej kupisz japończyka (Seiko, Citizen, Pulsar, Lorus) bez straty na jakości a prawdopodobnie nawet zyskując (z prywatnych doświadczeń z marką Atlantic nie mam o niej dobrej opinii). Last but not least, jak Ci się podoba to kupuj, nie jest to żaden szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.