Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

GWG-1000 CZY GG-1000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 jacynajj

jacynajj
  • Nowy Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 07:12

Witam :) jak w temacie wielki dylemat czy wybrać gwg-1000 czy gg-1000 , najbardziej zależy mi na wytrzymalosc zegarka i jakości wykonania,z wyglądu oba sa fajne ale pewnie gg-1000 jest wykonany z gorszych materiałów, jakich funkcjami się różnią?z góry dziękuję za odpowiedź:)
  • 0

#2 floyd

floyd
  • Użytkownik
  • 711 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 08:39

Jeśli masz kasę, to nawet się nie zastanawiaj bierz gwg. Porównanie tych dwóch modeli to jak porównywać BMW do Skody, co do różnic funkcji i wykonania to znajdziesz to w opisie sklepowym.

• 0

#3 jacynajj

jacynajj
  • Nowy Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 08:58

Dzięki za informacje, zależy mi na zegarku na który nie bd musiał uważać podczas użytkowania , myślałem też nad jakimś stalowym g-shock ale ceny są dużo większe niż 3-3,5 tys zł? Orientuje się się jaka jest cena gwg-1000 w Polsce?

Użytkownik jacynajj edytował ten post 17 kwiecień 2018 - 08:59

• 0

#4 jacynajj

jacynajj
  • Nowy Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 09:54

Z tego co się orientowałem cena w PL to około 3tys , w UK około 660 funtów więc po przeliczeniu też 3tys, można gdzieś znaleźć taniej?
  • 0

#5 Krzysztof23

Krzysztof23
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 13:35

Sporo forumowiczow kupowalo na eglobal cena okolo 1,7k.
Ostnio na bazarku pojawiały się także w podobnej cenie.
  • 0

#6 Daito

Daito

Piotr

• Użytkownik
  • 4897 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 13:44

Nie wiem czy GG jest wykonany z gorszych materiałów niż GWG - to są po prostu dwa różne zegarki i poza podobnym bezelem raczej nic ich nie łączy. GWG jest w każdym aspekcie nie do porównania do GG... resztę napisał Ci kolega floyd. Nie bez powodu cena GWG utrzymuje się w dystrybucji europejskiej na takim poziomie przez tak długi czas - zobacz jak poleciały cent GPW i MT-G, o GWN nawet nie wspominam. W/g mnie GWG jest genialnym zegarkiem, jeśli chodzi o estetykę - zresztą nie bez powodu powstał GG i kilka jeszcze innych modeli podobnych do GWG... niemniej GWG jest tylko jeden ;)

Jeśli zależy Ci na zegarku na który nie będziesz musiał uważać nie kupuj metalowych g-shock'ów bo na nie uważać trzeba ;)

Użytkownik Daito edytował ten post 17 kwiecień 2018 - 14:35

• 0

#7 jacynajj

jacynajj
  • Nowy Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:28

Na egloalbal kosztuje niecałe 1700 zł ale trochę myślę nad zakupem z tej strony bo czytałem kilka komentarzy i niektórzy ludzie narzekali:))
  • 0

#8 floyd

floyd
  • Użytkownik
  • 711 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 21:53

Na egloalbal kosztuje niecałe 1700 zł ale trochę myślę nad zakupem z tej strony bo czytałem kilka komentarzy i niektórzy ludzie narzekali:))

Więc kup na forumowym bazarku, od sprawdzonych ludzi :P.

• 0

#9 karol123pl

karol123pl
  • Nowy Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 22:02

Jeśli masz kasę, to nawet się nie zastanawiaj bierz gwg. Porównanie tych dwóch modeli to jak porównywać BMW do Skody, co do różnic funkcji i wykonania to znajdziesz to w opisie sklepowym.

Skoda a BMW? Czyli przekładając to na zegarki, GG lepsze :P

• 0

#10 Krzysztof23

Krzysztof23
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 08:54

https://www.ebay.co....9cAAOSwItJaXYwe ostatnia sztuka.

Użytkownik Krzysztof23 edytował ten post 18 kwiecień 2018 - 09:10

• 0

#11 Daito

Daito

Piotr

• Użytkownik
  • 4897 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 14:06

Skoda a BMW? Czyli przekładając to na zegarki, GG lepsze :P

Porównywanie zegarków do samochodów nigdy nie jest zbyt szczęśliwe - wybór miedzy GG i GWG bym porównał jak wybór miedzy trampkami a solidnymi profesjonalnymi traperami przy wyjściu na Rysy zimą... w obu rodzajach obuwia teoretycznie się wyjść da ale szanse na odmrożenie stóp po wyborze trampek są niebotycznie wyższe ;)

Użytkownik Daito edytował ten post 18 kwiecień 2018 - 14:08

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych