Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacynajj

GWG-1000 CZY GG-1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) jak w temacie wielki dylemat czy wybrać gwg-1000 czy gg-1000 , najbardziej zależy mi na wytrzymalosc zegarka i jakości wykonania,z wyglądu oba sa fajne ale pewnie gg-1000 jest wykonany z gorszych materiałów, jakich funkcjami się różnią?z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kasę, to nawet się nie zastanawiaj bierz gwg. Porównanie tych dwóch modeli to jak porównywać BMW do Skody, co do różnic funkcji i wykonania to znajdziesz to w opisie sklepowym.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, zależy mi na zegarku na który nie bd musiał uważać podczas użytkowania , myślałem też nad jakimś stalowym g-shock ale ceny są dużo większe niż 3-3,5 tys zł? Orientuje się się jaka jest cena gwg-1000 w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem cena w PL to około 3tys , w UK około 660 funtów więc po przeliczeniu też 3tys, można gdzieś znaleźć taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo forumowiczow kupowalo na eglobal cena okolo 1,7k.

Ostnio na bazarku pojawiały się także w podobnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy GG jest wykonany z gorszych materiałów niż GWG - to są po prostu dwa różne zegarki i poza podobnym bezelem raczej nic ich nie łączy. GWG jest w każdym aspekcie nie do porównania do GG... resztę napisał Ci kolega floyd. Nie bez powodu cena GWG utrzymuje się w dystrybucji europejskiej na takim poziomie przez tak długi czas - zobacz jak poleciały cent GPW i MT-G, o GWN nawet nie wspominam. W/g mnie GWG jest genialnym zegarkiem, jeśli chodzi o estetykę - zresztą nie bez powodu powstał GG i kilka jeszcze innych modeli podobnych do GWG... niemniej GWG jest tylko jeden ;)

Jeśli zależy Ci na zegarku na który nie będziesz musiał uważać nie kupuj metalowych g-shock'ów bo na nie uważać trzeba ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na egloalbal kosztuje niecałe 1700 zł ale trochę myślę nad zakupem z tej strony bo czytałem kilka komentarzy i niektórzy ludzie narzekali:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na egloalbal kosztuje niecałe 1700 zł ale trochę myślę nad zakupem z tej strony bo czytałem kilka komentarzy i niektórzy ludzie narzekali:))

 

Więc kup na forumowym bazarku, od sprawdzonych ludzi :P.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kasę, to nawet się nie zastanawiaj bierz gwg. Porównanie tych dwóch modeli to jak porównywać BMW do Skody, co do różnic funkcji i wykonania to znajdziesz to w opisie sklepowym.

 

Skoda a BMW? Czyli przekładając to na zegarki, GG lepsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoda a BMW? Czyli przekładając to na zegarki, GG lepsze :P

Porównywanie zegarków do samochodów nigdy nie jest zbyt szczęśliwe - wybór miedzy GG i GWG bym porównał jak wybór miedzy trampkami a solidnymi profesjonalnymi traperami przy wyjściu na Rysy zimą... w obu rodzajach obuwia teoretycznie się wyjść da ale szanse na odmrożenie stóp po wyborze trampek są niebotycznie wyższe ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.