Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diego04

Pediatra Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam prywatnego pediatry na terenie Warszawy, może być z wizytami domowymi ale nie musi. Ważne aby był to lekarz godny zaufania, nie przepisujacy antybiotyków na przeziębienie i na wszelki wypadek.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasza pani pediatra sie ociąga z antybiotykami tak długo jak to możliwe ale osobiście ja nie jestem z tego zadowolony... choć musze przyznac ze często jej sie udaje wyleczyć dziecko bez antybiotyków tylko trwa to znacznie dłużej...

która część Warszawy Cię intersuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę dr. Marcina Banasiuka, teraz internety mówią, że pracuje w przychodni na Woli. Jest pediatrom, specjalistą od gastroenterologii dziecięcej, ale kiedyś leczyłem się też u niego jako dorosły i do dziś to bardzo dobrze wspominam. Niestety nie wiem, gdzie jeszcze przyjmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasza pani pediatra sie ociąga z antybiotykami tak długo jak to możliwe ale osobiście ja nie jestem z tego zadowolony... choć musze przyznac ze często jej sie udaje wyleczyć dziecko bez antybiotyków tylko trwa to znacznie dłużej...

która część Warszawy Cię intersuje

 

Bez znaczenia

Podasz namiar?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczenia

Podasz namiar?

my leczymy dzieci u pani doktor Majorczyk przyjmuje w przychodni w Starej Miłosnej na ul.KAMYK 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.