Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Ball Engineer II Marvelight

Rekomendowane odpowiedzi

"Drugim zegarkiem wybranym celem wykonania zdjęć jak i opisania wrażeń z krótkiego zapoznawania się z produktami firmy Ball, był Marvelight. Jego stylistyka przywodzi na myśl pewien czasomierz, który zdecydowanie już oparł się próbie czasu. Mowa oczywiście o modelu Datejust, do którego pewne podobieństwo z pewnością wytkną złośliwi. Jest ono zauważalne, ale, różnic jest jednak tak wiele, że koniecznie trzeba oddzielić te dwa projekty.

 

Kopera wykonana została ze stali nierdzewnej i ma 40mm średnicy oraz 13,5mm wysokości. Gabaryty zostały moim zdaniem bardzo rozsądnie. Przez lata rozwijania hobby związanego z zegarkami wiem, że 40mm średnicy doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu, a zegarek nie wydaje się ani zbyt duży, ani za mały i to w przypadku zdecydowanej większości nadgarstków, na których potencjalnie może być noszony."

 

Czytaj całość

 

ball_engineer_ii_marvelight_gr_sm-19.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Fajny tekst super zdjęcia, jak planujesz więcej Ball-i opisywać, to jeśli masz taką możliwość oczywiście, to te dwa spędzają mi sen z powiek :D Trainmaster Eternity oraz One Hundred Twenty.

 

Dobra robota tak trzymaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko mógłby być bez lupki .

Dobra recenzja + zdjecia .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Fajny tekst super zdjęcia, jak planujesz więcej Ball-i opisywać, to jeśli masz taką możliwość oczywiście, to te dwa spędzają mi sen z powiek :D

Mnie niestety też - tzn ten Marvelight i zaraz wrzucam NECCa. Szczerze to żałują że nie kosztują z 5x tyle bo wtedy nie miałbym dylematu, a tak to ciągle kusi żeby jednak kupić. W tych cenach szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.