Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Citronman

Witam serdecznie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

od jakiegoś czasu przeglądałem forum i wreszcie postanowiłem się zarejestrować. Moja zegarkowa przygoda dopiero się zaczyna. Nieśmiałym pierwszym krokiem postanowiłem zakupić Orient Symphony. Mam nadzieję, że z czasem będę mógł pozwolić sobie na sięganie po co raz lepsze modele zegarków. 

 

Co ciekawe do samego "świata zegarków" wchodzę raczej niechlubnymi drzwiami poprzez "chińczyki". To dzięki nim, odkryłem w sobie chęć posiadania kolekcji zegarków. Wiem, że ciężko kilka zegarków z chin nazywać kolekcją, ale nie mogę mimo wszystko zapominać, że to w zasadzie dzięki nim postanowiłem kupić coś innego niż g-shock'a. 

 

Odkurzyłem także prezent sprzed kilku lat Seiko Chronograph (tyle w zasadzie wiem z napisów na tarczy) (kwarc) - pewnie za jakiś czas wrzucę zdjęcia z prośbą o dokładniejszą identyfikację. 

 

 

Jeszcze raz Witam i Pozdrawiam Wszystkich

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.