Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

biecki86

Czy to oszustwo czy dobra okazja???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów.

 

Ostatnio na OLX trafiło się ogłoszenie :

 

https://www.olx.pl/oferta/omega-seamaster-gauss-15000-aqua-terra-150m-41-5mm-CID87-IDtIT5P.html#321a3ef4e4

 

Z uwagi na to że choruję od dłuższego czasu na ten model ( nie wspomnę na kolorystykę ) napisałem : 

 

  • Jestem zdecydowany na zakup. Czy posiada pan dowód zakupu ? I czy jest możliwość wysyłki

  • Panie Arturze posiadam komplet dokumentów. Jeżeli odbiór osobisty Panu nie odpowiada to proponowałbym to wystawić na allegro. Dysponuje firmowym kontem z ponad 15,000 ocenami więc jestem osobą zaufaną,
    Pozdrawiam

  • Twoja odpowiedź

    Jeżeli wszystko jest zgodne z opisem i zegarek jest oryginalny to jestem zdecydowany. Propozycja z aukcją allegro jest bardzo dobra. Czy mógłbym otrzymać zdjęcie dowodu zakupu. I jeżeli jest taka możliwość to poproszę o rezerwację.

  • Jeszcze zapytam, rezerwację do kiedy

  • Twoja odpowiedź

    Z uwagi na cenę zakładam że zależy panu na czasie. Czy jest możliwość do poniedziałku?

  • Myślę, ze jest, okej także czekam na wiadomość odnośnie tego kiedy mam wystawić aukcję,
    Pozdrawiam

Czy to jest oszustwo czy dobra okazja? Czy ktoś już z klubowiczów miał taką sytuację ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszustwo.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jeżeli jest to oszustwo bo zegarki w tej klasie chodzą po 11-12 tyś (minimum). Okazja to byłaby za 8-9 tys. W każdym jednym lombardzie facet by więcej dostał więcej niż 6 tysiecy.

 

Jak  sprawdzić że jest to oszustwo  ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie masz co sprawdzać, nie wierz w bajki i okazje i tyle.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszustwo.

Pisałem z właścicielem fot.

Właściciel jest z krakowa

A tu jego org aukcja

http://allegro.pl/omega-seamaster-gauss-15000-aqua-terra-150m-41-5mm-i7233544706.html

 

Umów się z nim, niech wyślę paczkę i nie odbieraj.

Niech poniesie chociaż takie straty :)


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była pewna oferta OMEGI na grupie i znalazł się podobny do mnie amator okazji. I jak się okazało że to była podpucha, puźniej było wielkie halo że nikt nie zareagował. A wszyscy pisali że jakieś to podejrzane. Tu ewidentnie jest podpucha. Nie ma możliwości żeby np. zaproponować wysyłke za pobraniem , płatnośc  pay pall itp. i zobaczyć reakcję sprzedającego ? Aby nikt się nie naciął !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Myślę że chodzi o fałszywą stronę do wpłaty. Teraz oszukują tak że dostaniesz link do aukcji która będzie wyglądała jak na allegro ale strona będzie fałszywa, bodajrze showitem,coś tam. 

Czytałem gdzieś o takich przekrętach ale nie moge teraz tego znależć.

ok znalazłem

http://antyweb.pl/uwazajcie-na-falszywe-aukcje-wystawiane-przez-sprzedawcow-z-olx-pl/


Niestety dożyliśmy takich czasów że oszutów jest więcej jak uczciwych. Na olx bez odbioru osobistego to  nie ma co kupować. A z odbiorem osobistym to można w ryja zarobić i też po pieniążkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy nie raz kupowałem na olx zegarki za ok. 2k złotych i zawsze wplacalem z góry, nigdy nie było problemu - ludzie są zwykle uczciwi. Jeśli coś nie jest w podejrzanej cenie i rozmówca wydaje się sensowny kupuję bez obaw.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, nie ma co stygmatyzować OLX, kupować można wszędzie byle z głową.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.