Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AnonimowyAlkoholik

Zegarek na I Komunię

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się sezon Komunijny, i czeka mnie wydatek... A żeby Chrześniak miał jakąś pamiątkę postanowiłem poszukać zegarka. W rozważania wchodzi zegarek "sportowy" (mały piłkarz z sukcesami), niewielki, bo to przecież dziecko, i do 300, maks 400 zł. Baby-G odpadają, przez napis Baby... Ma Casio coś małego bez napisu Baby i wyglądzie jak Roman albo Mudman? Niestety kwadraciaki mimo większej szansy znalezienia odpowiedniego rozmiaru wyglądają zbyt staroświecko i mogą nie zrobić wrażenia na "dzielni" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiele lat temu kiedy miałem komunię dostałem jakiś zegar z serii Casio Beside. Też uprawiałem sport - koszykówka - i też miałem sukcesy. Ceniłem bardzo zegarek i rozwinąłem w sobie pasję. Także nie zawsze musi być sportowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nieco ponad 20 lat temu dostałem od chrzestnych Atlantica Marinera. Zegarek był moim największym skarbem, bardzo go szanowałem i używałem tylko podczas ważnych okazji. Dlatego też po tylu latach wygląda niemalże jak nowy. Wybrałbym zatem taki czasomierz. Niestety Atlantic ceny ma nieco wyższe, niż Twój budżet. Może jakaś w miarę elegancka Adriatica?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego dostałem... kupiony u "Jubilera"... ech...watch-poljot-Delux-auto-brown-face-1754-


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że czasy się zmieniły, i dzieci też... Kiedyś rower "z rogami" i zegarek z kalkulatorem albo melodyjkami to było coś, teraz są smartfony, smartwatche, tablety... Dlatego też nie rozglądam się za "klasykiem", który w oczach dziecka jest nieatrakcyjny, tylko małym G-Shockiem, który mógłby zastąpić te wszystkie "smartmachiny" chociażby podczas gry w piłkę czy pływania. Nie chcę żeby na drugi dzień trafił do szuflady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że czasy się zmieniły, i dzieci też... Kiedyś rower "z rogami" i zegarek z kalkulatorem albo melodyjkami to było coś, teraz są smartfony, smartwatche, tablety... Dlatego też nie rozglądam się za "klasykiem", który w oczach dziecka jest nieatrakcyjny, tylko małym G-Shockiem, który mógłby zastąpić te wszystkie "smartmachiny" chociażby podczas gry w piłkę czy pływania. Nie chcę żeby na drugi dzień trafił do szuflady

Tyle tego jest, że chyba najlepiej idź do Manufaktury i na żywo obejrzyj ofertę G-Szoków. Wszak człowiek kupuje oczami :huh:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup mu kostke z g shocka

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zdecydowanie kostka od G :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gshock GWM 5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zdecydowanie dobry wybór! Mój syn, który zresztą za tydzień idzie di I Komuni, ślini się na jego widok ;-) Ale jednak u nas zegarka nie będzie, bo młody ma inne pomysły :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.