Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pechagto

Speedy jak kształtują się ceny w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc na wakacjach, a wiadomo że na wakacjach człowiek bardziej skory do wydawania pieniędzy, znalazłem się u dilera Omegi przymierzając swojego Graala

I tu nasuwa się pytanie czy cena 3800E za nowego Speedmastera jest ceną nie do przebicia w PL? Dać sobie spokój czy sprzedawać inne swoje zegarki?

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o wersji z szafirem, czy hesalitem? Bo jeśli hesalit, to na pewno szału nie ma, bez większych problemów zejdziesz poniżej tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szafir, z tego co zrozumialem to plexi (?)

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie ma sensu się napalać, myślę że AD z odpowiednią zniżką będzie w stanie wyrównać tę ofertę, a jak rozważysz grey market czy używane egzemplarze w dobrym stanie, to jeszcze spokojnie parę tysięcy od tego urwiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-15% od ceny z metki na wersję z hesalitem. Bez problemu do kupienia za tą cenę w PL - sam ostatnio wziąłem w kruku z takim rabatem. Ale czy dużo taniej jesteś w stanie go kupić u AD to nie wiem... jeśli chcesz nowy i taniej to urwiesz jeszcze trochę na chrono24:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na pewnym jeżeli już, stan 9/10 przy używce jest ok.

Dzięki, to się nie napalam

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.