Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radekzaj

Nowy pasek do Citizena AT9037-05E

Rekomendowane odpowiedzi

Po ponad 3 latach oryginalny skórzany pasek mocno się "wyrobił", to znaczy:

1. Na ostatniej dziurze jest za luźny, ponieważ jak podniosę rękę to zegarek za daleko przesuwa się w stronę łokcia.

2. Na przedostatniej dziurze ucisk jest prawie w sam raz - zegarek nie "jeździ" po przedramieniu, ale też jest za daleko od nadgarstka, a nie mogę go zapiąć bliżej dłoni z uwagi na zastosowane zapięcie motylkowe w tym pasku.

3. Wydaje mi się, że właśnie to zapięcie jest tu najbardziej winne, bo raz, że nie mogę umiejscowić zegarka na nadgarstku jak najbliżej dłoni, a dwa to samo zapięcie nie przylega zbyt dokładnie i mocno, stąd takie "luzy" podczas podnoszenia ręki.

 

Poza tym sam pasek mi się już znudził, w przeciwieństwie do zegarka :-)

 

Co polecicie/doradzicie przy zakupie nowego paska? Jeśli chodzi o kolorystykę to jestem otwarty na propozycje, natomiast preferowałbym jakiś materiał, żebym mógł swobodnie zapiąć zegarek na nadgarstku i żeby się nie zsuwał jak podnoszę rękę. Odnośnie ceny to nie chciałbym wydawać więcej niż 5% wartości zegarka, czyli max. do 70-80zł.

709636d5a98d2293684f81b77a8b6777.jpg

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i poszukałem trochę na forum, zdecydowałem się na czarny pasek z czerwonymi przeszyciami (bo czarna tarcza z czerwonymi elementami), moi faworyci w następującej kolejności:

 

1. https://pasekdozegarka.com.pl/pasek-tk105cz24-czarny-czerwone-nici-p-4274.html

 

2. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6708965930

 

3. https://pasekdozegarka.com.pl/pasek-tk0071cz24-czarny-czerwone-przeszycia-p-4546.html

 

4. https://pasekdozegarka.com.pl/pasek-tk0121cz24-karbon-czarny-czerwone-nici-p-4561.html

 

Czy na coś zwrócić uwagę czy prostu brać ten, który mi się będzie najbardziej podobał? Mój Citizen ma 23mm w uszach, czy paski 24mm da radę wcisnąć?

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania o 23 a 24 to może być ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórzane na pewno się wcisną ale za 43 zł nie liczył bym n super jakość.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania o 23 a 24 to może być ciężko

To lepiej brać 22 i liczyć na to, że nie będzie "luzów i prześwitów" czy szukać i wybierać spośród 23 (mało popularny rozmiar)?

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy 22mm będzie luz. Brać 24 mm.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem ten Horido, był akurat na miejscu u zegarmistrza (taniej niż na "Alledrogo"), gdzie skracałem bransoletę w innym zegarku. Jestem zadowolony, bo jest miękki i dobrze wygląda z zegarkiem:

 

514be3e0df1776d69c3998ea61282427.jpg

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.