Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Zeppelin Flatline Automatic 7364-3

czy jest to najlepszy wybór w okolicach 1000 PLN? zeppelin automat 1000zł open heart wypukłe szkło

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 11310 postów

Napisano 04 maj 2018 - 13:03

Kolega Matt90 wypatrzył sobie zegarek, który mu się podoba. Zapytał o niego na forum, no i... jak zwykle.

Nie do końca .Zapytał też o inne propozycje:

https://fabrykazegar...zeppelin-7364-3

czy Waszym zdaniem jest to najlepszy wybór w tej cenie, mając na uwadze moje oczekiwania?

jeśli macie inne propozycje, chętnie się przyjrzę.

I taką propozycję dostał.

• 1

#22 Paulus57

Paulus57
  • Użytkownik
  • 1302 postów

Napisano 04 maj 2018 - 14:26

Po pierwsze nie zrozumiałeś tego co napisałem, bo na czym wg Ciebie polega prestiż firmy pakującej cudze mechanizmy i mający wtórny "design"?

I nie uciekaj teraz do kwestii gustu, bo napisałeś o tzw prestiżu.

Wyliczenie jest bardzo proste, ceny części....zobacz ile kosztuje mechanizm Miyoty (dodam, że nigdzie nie napisałem, że to są złe mechanizmy - no ale tak jak napisałem, problem zrozumienia). Przywołane przez Ciebie chińczyki kosztują około 100$, chyba nie łudzisz się, że Zeppeliny są montowane gdzie indziej?
Więc skąd te ceny?
Przywołując przykład Rolexa tylko potwierdzasz to co napisałeś w pierwszym zdaniu "Na mój (niedoświadczony) nos"  i to że nie masz pojęcia o Rolexie tej firmie, jej historii i produktach.

EOD.

W związku z tym, że wg Ciebie niewiele rozumiem, a ręce Chińczyków są mniej zręczne niż Szwajcarów, nie podejmuję podtrzymywać dyskusji (?).

Nie do końca .Zapytał też o inne propozycje:

I taką propozycję dostał.

Masz rację, nie zwróciłem uwagi na końcową część pierwszej wypowiedzi Matta90. 

• 0

#23 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 11310 postów

Napisano 04 maj 2018 - 14:37

Luz , to tylko zegarki :)

• 0

#24 Paulus57

Paulus57
  • Użytkownik
  • 1302 postów

Napisano 04 maj 2018 - 14:39

Luz , to tylko zegarki :)

Tu zegarki bez emocji?? Nie żartuj. :)

• 0

#25 Bachi

Bachi
  • Nowy Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 16:47

Fajnie się czyta te wszystkie sprzeczne opinie. Dzięki nim pojawia się więcej wątków/możliwości. Sam się zastanawiam nad Zeppelinem i to jest jeden z wielu czasomierzy, które biorę na celownik.

• 0

#26 Paulus57

Paulus57
  • Użytkownik
  • 1302 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 18:30

Fajnie się czyta te wszystkie sprzeczne opinie. Dzięki nim pojawia się więcej wątków/możliwości. Sam się zastanawiam nad Zeppelinem i to jest jeden z wielu czasomierzy, które biorę na celownik.

Jeżeli to traktujesz jako swego rodzaju rozrywkę, to OK, ale z wyciąganiem wniosków będzie zdecydowanie trudniej. :)

• 0

#27 dziki dzik

dziki dzik
  • Użytkownik
  • 249 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 08:23

Mój głos na Orienta:) Zeppelin z tym made in Germany mi nie odpowiada. Wolę Made in Japan, made in Poland, może i made in China.... Poza tym na stronie jest błąd. Piszą że to kwarc :)

• 0

#28 brejq

brejq
  • Nowy Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 10:40

Matt90, nie chcę Cię zniechęcać przed zakupem Zeppelina ale zanim kupisz w necie obejrzyj go na żywo.

Mnie strasznie się spodobał Zeppelin LZ127 Graf, lecz na żywo w sklepie czar prysł. 

• 0

#29 Paulus57

Paulus57
  • Użytkownik
  • 1302 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 10:43

Popieram opinię kolegi brejq. Jak jest taka możliwość to warto zobaczyć na żywo przed zakupem. Mnie zdarzały się już rozczarowania po zakupie  na dystans.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zeppelin, automat, 1000zł, open heart, wypukłe szkło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych