Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Nagib

Tatuaże

Rekomendowane odpowiedzi

zdradzisz nam rabek tajemnicy zwiazanej z nim?


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dziary, to najbardziej podoba mi się biomechanika - duże mocne wzory, czerń i biel.

 

A kiedyś byłem o krok zrobienia sobie czegoś podobnego:

 

post-269-0-05114000-1330688146.jpg

 

 

Nawet byłem z dziarmistrzem dogadany, wzór był w trakcie tworezenia, ale jakoś się rozlazło....

 

Generalnie idea wkomponowania wizerunku twarzy w ramię jest super. Może kiedyś na starość sobie coś walnę :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Nagib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagib - super i dobry cytat... ja od dłuższego czasu myśle o tatu (np. jakiś niezbyt grzeczny anioł) z cytatem z psalmów: Pan moim pasterzem nie brak mi niczego.. (choć to chyba bardziej nadaje sie do tematu "jest ok"...

pozdrawiam i dużo zdrowia Twojej dla Twojej rodziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuro, ten Giger wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja pokaze swoje. To tego co tu jest mam obecnie wytatuowana drugalydke. W planach na wrzesien troszke wiekszy projekt, tz: cala reka od lokcia zaczynajac na klatce konczac;)

 

A tu link do galerii

http://grono.net/gallery/3032125/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Nagib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy ... tatuaż ma to do siebie, że starzeje się szybciej niż jego właściciel. Prędzej czy później każdy staje się "rozmazaną gołą babą w więziennym stylu". O gustach się nie rozprawia, ale o uplywie czssu można ? :) No, więc te ... rozmyte gołe baby wyglądają paskudnie. Zastanawiam się co jest dla mnie tak ważne, że chciałbym to umieścić na "sobie" ? Napewno nie kobietę - matki nie wypada ;-) a pozostałe zmieniają się częściej niż bym sobie życzył ... Jakaś banalna "prawda" ? Jeżeli jest banalna to po cholerę niebanalnemu ;-) facetowi taki tatuaż. Chiński smok ? Nie jestem Chińczykiem ? Samuraj - różnież odpada z tych samych względów. "Maryja z dzieciątkiem" ? Hmmm ... "na ateiście" wyglądała by dziwnie ;-) Może jakąś mapkę ? Może mapkę Śródziemia ? Albo "trybal" ? Ale ja cywilizowany jestem ... taki ze mnie Aborygen jak z koziej... wiadomo. Loga firmowe to już kompletny idiotyzm.

 

Wiem ... 2 linijki na łokciach ! Jedna w centymetrach a druga calowa ! Może się przydać jak zgubię multitula !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widząc temat o dziarach myślałem że będzie to jakaś normalna rozmowa o normalnych rysunkach ale myliłem sie temat zszedł na jakieś chore motywy typu blizny gwoździe 80% ciała wytatuowane. ja osobiście jestem zwolennikiem tatuażu jeżeli wzór jest przemyślany i robiony dla siebie nie dla kogoś sam mam w planach zrobienie sobie 4 tatuaży., a poniżej tatuaż mojego dobrego znajomego

tat9Zr2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam ile to procent - ale pewnie z 20 będzie co ? Od ilu zaczyna się "chory motyw" ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro
(...) a poniżej tatuaż mojego dobrego znajomego

Twój znajomy był jakoś blisko związany z Tupac'iem? Co tam jest na górze napisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antjama ja ten tatuaż już gdzieś widziałem. powiem szczerze nie wiem co tam jest napisane jutro będę sie z nim widział to się spytam. a co do zwiazania z pakiem, on jest fanem i posiada to już duuuużo lat wygrał dożo konkursów w Polsce i zagranica a to nie jest jeszcze skończone. dla mnie "chorość" zaczyna sie wtedy gdy jest za dużo tatuażów i są za bardzo widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez gdzies widzialem ten tatuaz co antjama pokazal

btw ten napis na dole totalna kicha


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem ka teledysku dody spawary widziałem, który był na plaży.napis faktycznie nie za bardzo niby tag ale nie za specjalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
a poniżej tatuaż mojego dobrego znajomego

tat9Zr2.jpg

 

zeby cos takiego sobie zrobic trzeba byc skonczonym debilem :shock: predzej bym zrozumial jelenia na rykowisku niz tatuaz z murzynami jak sie domyslam z jakiegos raperskiego zespolu :)

 

sorki, ale nie moglem sie powstrzymac :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a poniżej tatuaż mojego dobrego znajomego

tat9Zr2.jpg

 

zeby cos takiego sobie zrobic trzeba byc skonczonym debilem :shock:

 

sorki, ale nie moglem sie powstrzymac :oops:

 

no jesli ktos by wytatuowal sobie zalozmy Floydow, albo tekst piosenki ktory zalozmy odmienil ich dotychczasowe zycie - rozumiem

 

jednak takiego tatuazu nie zrobilbym sobie za najwieksze pieniadze

 

Tak btw. ostatnio spotkalem kolezanke ktora miala wytatuowany na reku napis po zalozmy angielsku "Tylko samochody" - zdebialem


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć. Zupełnie nie zrozumiałe dla mnie "zjawisko".

 

Ps. Jak tu być sam na sam z kobietą ? Jak człowiekowi dwóch "czarnych braci" na plecach siedzi ? :-D I jeszcze to lustro na suficie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps. Jak tu być sam na sam z kobietą ? Jak człowiekowi dwóch "czarnych braci" na plecach siedzi ? :-D I jeszcze to lustro na suficie :)

 

a pomysl jakby to kobieta miala taki tatuaz;)


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
a pomysl jakby to kobieta miala taki tatuaz;)

 

jestem pewien, ze mogloby to destrukcyjnie wplynac na pożycie (przynajmniej w pewnych pozycjach) :)

 

pomyslcie sobie jak ten czlowiek bedzie komicznie wygladal za lat 10 czy 20 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11
pomyslcie sobie jak ten czlowiek bedzie komicznie wygladal za lat 10 czy 20 :wink:

 

No fakt.

Dziewczyna wytatuuje sobie np. rybę na piersi, a za parę lat

jak będzie już teściową, rybka zmieni się w żmiję.

 

Normalnie teoria ewolucji w przyspieszeniu. :wink:

 

 

Ps. Debilny temat. A papier komuś przeszkadzał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Ps. Debilny temat. A papier komuś przeszkadzał. :)

 

na tym tatuazu chociaz zegarek jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11
na tym tatuazu chociaz zegarek jest :wink:

 

A papierem można zegarek przetrzeć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.