Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tymczasem w Polsce... czyli Paczka+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 desmo

desmo
  • Użytkownik
  • 4320 postów

Napisano 11 maj 2018 - 16:56

To jest ten nieczęsty moment kiedy mieszkanie w mieście zamiast na łonie ma przewagę. W mieście masz wybór. Niestety na łonie ( tym najdalszym od ludzkich siedzib ) człowiek skazany jest właściwie na PP. A tam nie wystarczy obłaskawić listonosza i panią w najbliższym UP ( ja się zżymam jak mam 20 minut tam stracić z dojściem i kolejką a kolega 2 godziny jedzie... ) jest jeszcze przypadkowy „pracownik” sortowni ( to tam najczęściej ślad po zawartości ginie ) i tzw „ system” ...
  • 0

#42 4palce

4palce
  • Użytkownik
  • 1025 postów

Napisano 15 maj 2018 - 17:57

No właśnie "system". Nie chodzi o to, że jakiś przewożnik czy tam operator poczty jest lepszy czy gorszy, bo każdemu może się zdarzyć kiks... problem w tym, jak oni postępują w przypadku problemu. Przecież to jest idiotyzm, żeby w opisanej sytuacji paczkę odsyłać. Wystarczy wprowadzić korektę w systemie i sprawa jest rozwiązana. Są telefony, faxy, maile... nic z tego. W zeszłą środę paczkę odesłano z Krakowa, zaliczyła niczym bila bilardowa pół kraju, w czwartek była na powrót w Bielsku. Tam naprawiono co spieprzono (zapewne pracownik poczty przykleił na nią nowo wypełnioną etykietę) i paczka ruszyła do Krakowa. Gdzie w piątek zameldowała się w WER Kraków. I tam spoczywa w bezruchu. Minęła sobota, niedziela, poniedziałek i wtorek się kończy. Zero, null, żadnego ruchu, żadnej informacji.      

"Paczka+ to oferta dla osób, dla których liczy się pewność doręczenia oraz swoboda w wyborze opcji dodatkowych."   :P      

• 0

#43 seb71

seb71
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 5425 postów

Napisano 15 maj 2018 - 18:42

"Paczka+ to oferta dla osób, dla których liczy się pewność doręczenia oraz swoboda w wyborze opcji dodatkowych."   :P      

Zapomnieli dodać, że dla ludzi o mocnych nerwach, na haju i bez cech psychopaty ;).

Ja już nawet paski do zegarków zacząłem dpd wysyłać (przynajmniej te droższe).

• 0

#44 4palce

4palce
  • Użytkownik
  • 1025 postów

Napisano 16 maj 2018 - 18:03

Akt V.

Ponieważ moja paczka ekspresowa, priorytetowa i w ogóle rakietowa wysłana w czwartek 10go od piątku 11 maja spoczywa w bezruchu na WER Kraków udałem się byłem na pocztę, żeby się czegoś wywiedzieć. I tu UWAGA! Poczcie Polskiej udało się coś, o czym międzynarodowa społeczność naukowców jedynie marzy.  :D  Co tam jakieś mierne bozony z Wielkiego Zderzacza Hadronów... oni spowodowali, że nie jedna cząsteczka a cała paczka jest w dwóch miejscach równocześnie.  :) Otóż moja paczka jest i w Bielsku, i w Krakowie zarazem. Taka trochę Paczka Schrodingera.  :rolleyes: 

Kolejne akty zapewne nastąpią. Zegarek już mi trochę obrzydł, a jeszcze go na oczy nie widziałem. :P    

• 0

#45 4palce

4palce
  • Użytkownik
  • 1025 postów

Napisano 17 maj 2018 - 18:46

Szedł i szedł, aż doszedł.  :)

SNZH57K1n05.jpg

• 0

#46 ASTRAL

ASTRAL
  • Stowarzyszenie
  • 1349 postów

Napisano 17 maj 2018 - 19:52

Gratuluję happy endu i zegarka.
Myślę, że PP zrobiła to specjalnie. Gdybyś normalnie odebrał paczkę, wyjął z niej zegarek i założył na rękę nie cieszyłbyś się z niego tak bardzo, jak po tych wszystkich perypetiach. :)
  • 2

#47 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 5602 postów

Napisano 17 maj 2018 - 20:10

Gratulacje z powodu szczęśliwego, choć trochę przydługiego zakończenia tej historii :-) Przy takich okazjach myślę sobie, że PP mentalnie tkwi jeszcze w epoce słusznie minionej...
  • 1

#48 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Użytkownik (bs)
  • 13865 postów

Napisano 17 maj 2018 - 20:18

Ale nie zrobiłeś krzywdy zegarkowi?

• 1

#49 4palce

4palce
  • Użytkownik
  • 1025 postów

Napisano 18 maj 2018 - 08:54

Ale nie zrobiłeś krzywdy zegarkowi?

Skąd ten pomysł? ;)

• 0

#50 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Użytkownik (bs)
  • 13865 postów

Napisano 18 maj 2018 - 09:09

No pisałeś przecież że Ci obrzydł :)

• 1

#51 4palce

4palce
  • Użytkownik
  • 1025 postów

Napisano 18 maj 2018 - 10:55

Nie no, nie jest tak źle.  :P  Cóż on bidulek zawinił.  B)  

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych