Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radoslavv

Timex T2N216 - jak ustawić czas

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie,

Siedzę od 2 godzin i próbuję ustawić czas w moim zegarku. Nie bardzo nawet wiem dlaczego, ale rozregulowała się data i za Chiny Ludowe nie mogę jej ustawić. Chcę ustawić czwartek 10tego natomiast jak ustawię na 10tego to pokazuje mi się środa. Nie ma oczywiście instrukcji przeznaczonej do konkretnie tego modelu, nie mogłem też nigdzie znaleźć opisu w jaki magiczny sposób się to ustawia.

Pomóżcie proszę :rolleyes:

 

T2N216_4m.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokręć koronką wyciągniętą do pozycji I. w drugą stronę, niż przy zmianie dnia miesiąca.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mojego zegarka ta instrukcja nie dzialala. Sprawdzalem jeszcze zanim stworzylem temat. Dalem do polecanego serwisu seico w Lodzi. Ustawienie razem z wymiana baterii 40zl takze tragedii nie ma. Sadze, ze moglbym to sam zrobic tylko musialbym krecic do momentu kiedy nie trafie na odpowiedni miesiac (wg moich obliczen bylem na styczniu) natomiast chyba szlag by mnie trafil jakbym mial tyle sie nakrecic. Poza tym dzien miesiaca byl troche krzywo pokazywany (delikatnie przesuniety wzgledem srodka okienka) takze przy okazji mi to nastawil.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.