Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szczupak

Jaki pasek do Pilota Chrono Adriatica?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie poszukuję jakiegoś dobrego paska do Adriatica Pilot Chrono. Do tej pory miałem ten stockowy ale zaczął się już rozpadać. Czy do takiego zegarka poza paskami skórzanymi pasują też paski nato? Być może kupie dwa jeden bardziej elegancji np. do garnituru czyli ze skóry a drugi na codzień jakiś nato. Byłbym wdzięczny za jakieś propozycję bo wcześniej nie kupowałem paska do tego zegarka. Poniżej jego foto:

zegarek-meski-adriatica-aviator-chrono-a

 

Dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się nato, ale musisz znać szerokość paska. Zmierz albo poszukaj w necie na podstawie numeru ref. zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod luźniejszy styl zaproponuje jakis paseczek typu canvas. Tez nylon tylko na dobrym podkładzie. Moze byc standardowo w czerni ale zielony military/oliwka tez by fajnie zagrał9e81f0aa9b4e0164f11963f8c736c9b6.jpgd64084baf446e986ef54b058445f7a9b.jpg

 

Jesli chodzi o ten bardziej elegancki to cos typu pilot z nitami moze(?) lub cos z białym przeszyciem zeby pasowało do indeksów.

Ja lubie brązowe paski i pewnie by kupil jakąś koniakową skórke z białym/kremowym obszyciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, a mam pytanie czy do takiego paska z klasycznym zapięciem można przełożyć zapięcie motylkowe, które mam ze starego paska? Czy jednak pasek musi mieć jakąś inna konstrukcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, a mam pytanie czy do takiego paska z klasycznym zapięciem można przełożyć zapięcie motylkowe, które mam ze starego paska? Czy jednak pasek musi mieć jakąś inna konstrukcję?

Bez obaw - można; tylko trzeba zwrócić uwage aby zgadzała sie szerokość paska przy klamerce/zapięciu.

Szerokości pasków ogolnie dzieli sie na te proste (rozmiar w uszach i przy klamerce taki sam), oraz na zwężające się przy klamerce.

Nowy pasek musisz kupic o tych samych szerokościach co stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem brązowy pasek Tekla. Wygląda całkiem nieźle, niestety nie dało rady przełożyć motylka - pasek jest odrobine szerszy co uniemowżliwia zamontowanie zapięcia. Dzięki za pomoc wszystkim.

 

32690003_1805592042838434_50792071887155

32369666_1805593016171670_18233459150296

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisałem żeby pomierzyć szerokości przy uszach i klamerce

Ale nie ma tego złego.......klamra lepiej pasuje do pilota niz motylek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten pasek w wersji 20mm.

Pasek o stałej szerokości.

 

Tekla to bardzo dobry wybór.

Moim zdaniem najlepiej wykonane i trwałe paski w tym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.