Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

juvengle

Automat zegarek do 3000 zł (przykłady)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Nadchodzi specjalna okazja dlatego chciałbym kupić sobie najlepiej zegarek o naciągu automatycznym (z wahnikiem, bez naciągu manualnego).
 
Szukam zegarka dosyć eleganckiego i z w miarę prostą tarczą, szafirowym szkiełkiem, skórzanym paskiem, koperta najlepiej 38+ mm.
 
Czy zna ktoś podobne zegarki które mogłyby podołać w/w kryteriom? 

Poniżej kilka przykładów które mi się podobają (ale są wykluczone z różnych powodów (np. kwarc):
certina-ds-8-chronograph-moon-phase-silvml-el1108pvp01112-1_1.jpgpost-93350-0-08059000-1523975796.png
 
Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego towarzystwa? Seiko :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego towarzystwa? Seiko :)

Nie nie, szukam zegarka który będzie spełniał kryteria powyżej, seiko niestety ma hardlex na szkiełku :/... a mam słabe (złe) doświadczenia z innymi szkiełkami niż szafirowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Moje proppzycje:

Tissot Visodate, Hamilton Spirit of Liberty, Hamilton IntraMatic, Certina ds1 Himalaya Spcial Edition, Seiko SDGM 001/003, Frederique Constant Classics Index, Tissot Le Locle, Tissot Ballade Powermatic 80 COSC, Alpina Alpiner Automatic, Davosa Vanguard. Więcej grzechów nie pamiętam ;-) Póki co :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Powyższa oferta jest taka, że faktycznie nie ma się co zastanawiać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC jak dla mnie przepiękny, a jeśli nie on to jeden z kolegów w super weekendowej cenie wystawił SDGM 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego towarzystwa? Seiko :)

rewelacyjne jest tylko nie mogę go namierzyć w sklepach on-line chyba, że nie potrafię szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli piszesz o Presage to wersja niebieska w sklepach wyprzedana jest biała/kremowa 

niebieska jest na chrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli piszesz o Presage to wersja niebieska w sklepach wyprzedana jest biała/kremowa

niebieska jest na chrono

tyle i mnie udało się ustalić, ale od wczoraj pożądam tego Blue Coctail

 

Dzięki i pozdR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-) ja mam wersję jasną bez rezerwy chodu i powiem tak świetny zegarek i to jakie jest szkiełko mam gdzieś

musisz tylko wiedzieć że wersje z rezerwą chodu mają prawie 1,5 cm grubości dość dużo nie każdemu to pasuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-) ja mam wersję jasną bez rezerwy chodu i powiem tak świetny zegarek i to jakie jest szkiełko mam gdzieś

musisz tylko wiedzieć że wersje z rezerwą chodu mają prawie 1,5 cm grubości dość dużo nie każdemu to pasuje

od wczoraj oglądam Seiko Presage i mam jakieś typy, muszę poczytać o mechanizmach i popytać u Kolegów Seiko zakręconych a duży rozmiar nie stanowi problemu, 20 cm w nadgarstku 663a13f5938667afa50ddc9db9387b65.jpg

W tym roku mam 20-lecie pracy zawodowej i może, starym zwyczajem taką czerwoną 12-tkę ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny na OLX masz wystawionego w dobrej cenie do negocjacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Xicorr syrena sport byl nieco tańszy... Nie chce standardowo jak w każdym tego typu temacie ,,podbijać" budżetu.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny na OLX masz wystawionego w dobrej cenie do negocjacji

dzieki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do niebieskiego masz na allegro jednego wersji Japońskiej jako SARY ale cena moim zdaniem kosmiczna 

 

co do Seiko hmmm 

sam niestety załapałem bakcyla i sam walczę ze sobą :-(

osobiście walczę aby nie nabyć od forumowego kolegi SDGM bo cena kusi a i sam zegarek jest .........

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/160462-seiko-brightz-sdgm-001/?hl=seiko

 

lub jakiegoś SARB 065

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do niebieskiego masz na allegro jednego wersji Japońskiej jako SARY ale cena moim zdaniem kosmiczna

 

co do Seiko hmmm

sam niestety załapałem bakcyla i sam walczę ze sobą :-(

osobiście walczę aby nie nabyć od forumowego kolegi SDGM bo cena kusi a i sam zegarek jest .........

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/160462-seiko-brightz-sdgm-001/?hl=seiko

 

lub jakiegoś SARB 065

cena kosmiczna, zaznaczono szkiełko szafirowe choć jest wypukłe ??? Są takie ? Wolał bym kupić nowego, wszystkie zegarki mam z drugiej ręki, ten miałby być nowy, No i na jesieni będę kupował bo wtedy jubilatkę wypłacą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafalczapa ja mam tego niebieskiego. Mógłbym ci dac przymierzyć, ale jestem z Rybnika. A druga sprawa obecnie w Mainz w delegacji. Zegarek petarda.

 

Z tego co widzę warto mieć kontakty i brać zegarki ktore są szybko wyprzedane. Kupiłem wpierw czarbego żółwia black edition, potem coctaila. Oba już nie dostepne

Rafal zapytam mojego sprzedawcę od seiko które mi załatwia może jeszcze ma lub da się załatwić.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafalczapa ja mam tego niebieskiego. Mógłbym ci dac przymierzyć, ale jestem z Rybnika. A druga sprawa obecnie w Mainz w delegacji. Zegarek petarda.

 

Z tego co widzę warto mieć kontakty i brać zegarki ktore są szybko wyprzedane. Kupiłem wpierw czarbego żółwia black edition, potem coctaila. Oba już nie dostepne

Rafal zapytam mojego sprzedawcę od seiko które mi załatwia może jeszcze ma lub da się załatwić.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

dzięki i czekam ba wieści na priv pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz trochę przekroczyć budżet, to polecam Balla na Massdropie. Cena 2500 zł + opłaty około 25%, wyjdzie około 3100 zł.

Piękny zegarek można znaleźć na Forum sporo informacji i piękne zdjęcia kolegi Denver47.

 

post-102388-0-01838800-1526227530_thumb.jpg

 

Ball to firma znana z dobrego wykonania i świetnej lumy. Cyfry z trytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jako zadowolony posiadacz POLECAM ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako zadowolony posiadacz POLECAM ;-)

Wrzuć koledze parę fotek, bo ta moja to raczej zniechęca. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez dodge66
      Na sprzedaż leci Seiko SNK809 z sercem 7S26C. Ten mały pilot przeleżał u mnie dobre kilka lat, dosłownie o nim zapomniałem. Jest to delikatny MOD - szczotkowana koperta z polerowanymi elementami lunety zdecydowanie ma więcej smaczków niż standardowa wersja matowa. Szkiełko jest haselitowe, co pozwala na przyjemną grę światła na polerowanej tarczy i utrzymuje klimat vinatge. Zegarek sprzedaję na pasku tropic, myślę, że pasuje idealnie
       
      Stan wizualny oceniam (dla bezpieczeństwa) na 8/10 - żadnych rysek na kopercie, oba szkiełka czyste bez skaz. Mechanizm natomiast wymaga uwagi - nie reaguje na pierwszą pozycję koronki przez co nie można szybko zmienić daty. Kręcąc koronką w drugiej pozycji jest to możliwe, oczywiście mechanizm sam zmienia datę o północy. Poza tym wszystko OK  
       
      Cena: REALIZACJA
       
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
    • Przez Z_bych
      1. SEIKO 5 SPORTS STREET AUTOMATIC BLACK SRPD79K1
      Cena 1250 + koszt wybranej wysyłki
      Stan 9/10 - proszę obejrzeć zdjęcia, ewentualnie pytać.
      Zegarek z roczną gwarancją
       
      Cały czarny a jednak zadziwiająco czytelny i w dzień i w nocy. W nocy to oczywiste, w końcu to Seiko i świeci jak na Seiko przystało, ale w dzień także nie ma żadnych problemów, bo stalowe, polerowane ramki indeksów i wskazówek łapią każdy promień światła. 120-klikowy bezel działa super, jest na dodatek wzorcowo spasowany – ZERO luzów a jednak działa Czarna, matowa koperta wygląda super i nie sprawia wrażenia plastikowości, co, niestety, nie jest standardem. Jednym słowem – zadziwiająco udany pod każdym względem, czarny zegarek. 
      A! Super leży na małym nadgarstku a na dużym (niestety ) tylko lepiej. Szczególnie na dedykowanym, pasowanym do koperty pasku z kauczuku od Wujka Seiko (nie silikon, kauczuk, który na dodatek po dniu noszenia nie wymaga odkurzania. Poważnie, ten pasek nie łapie kurzu... (Może by go nie sprzedawać? )
      No dobra, konkrety.
      1. zegarek w stanie nowym
      2. komplet z pudełkami, oryginalnym NATO, instrukcjami itd.
      3. mechanicznie bez zarzutu
      4. wizualnie bez zarzutu
      SPECYFIKACJA
      Marka: Seiko SRPD79K1 Wymiary: średnica: 42 mm, wysokość 13 mm, uszy 22 mm Mechanizm: automatyczny Seiko 4R36 (min. 41 h rezerwy chodu, częstotliwość 21600bph, 24 kamienie, dzień tygodnia, dzień miesiąca Koperta: stalowa Bezel: jednokierunkowy Dekiel: przeszklony, zakręcany Szkło: mineralne (Herdlex) Pokrycie indeksów i wskazówek: LumiBrite Wodoszczelność: 10 Atm (100 m) Pasek: oryginalny, nylonowy z logowaną klamrą i kauczukowy od Uncle Seiko   
      2. SEIKO SPB257J1 – CZARNY ŻÓŁW W ROZMIARZE 40 MM
      Cena 4300 + koszt wybranej wysyłki
      Stan 9/10 - proszę obejrzeć zdjęcia, ewentualnie pytać.
      Zegarek z roczną gwarancją
       
      Limitowana do 5550 sztuk na świat wersja klasycznego żółwia Seiko. SPB257 utrzymał proporcje większej, klasycznej wersji 44 dzięki czemu nie tracąc nic z super wyglądu większego brata oraz z jego funkcjonalności. Wskazówki napędza doskonały mechanizm 6R35 stosowany w najlepszych modelach Seiko.
      Zegarek w bardzo dobrym stanie, nie dopatrzyłem się śladów noszenia. Mechanicznie zegarek bez zastrzeżeń.
      Paski są nowe, nie były używane.  
      Sprzedawany jest pełny, sklepowy komplet. Zegarek kupiony w polskim salonie w czerwcu 2022 r. wypełniona karta gwarancyjna.
      Specyfikacja:
      Mechanizm: automatyczny, cal. 6R35, możliwość ręcznego dokręcenia mechanizmu, stopsekunda, 24 kamieniowy, rezerwa chodu 70 h Koperta: stalowa Szkło: szafirowe, wewnętrzny antyrefleks Rodzaj paska: wymiennie: nylonowy (nato) i silikonowy Obrotowy bezel jednokierunkowy, antyrewersyjny Datownik: pojedynczy, dzień miesiąca Pokrycie warstwą fosforyzującą LumiBrite Dodatkowe uszczelnienie Zakręcana koronka i dekiel Wodoszczelność: WR200 / 20ATM / 200M Wymiary koperty: szerokość: 40,5 mm, grubość: 13 mm Szerokość paska: 20 mm Obwód paska: minimalny: 15,5 cm, maksymalny: 26 cm Produkcja: Japonia  




















    • Przez KOVVAL
      Cześć. Zegarek nawet mi wygląda na podróbkę. Ale ceny tych zegarków są tak wysokie, że chciałbym mieć sto procent pewności. Zapięcie zegarka jest lekko uszkodzone. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.




    • Przez Feymozim
      Niestety zegarek trafił do mnie z innego zakładu po rzekomym serwisie, plusem jest to że nic nie ruszył to nie miał okazji niczego uszkodzić  
      Naprawa Seiko na mechanizmie 4R35B

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.